BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lZqeVqGRalA

Turbūt pats gražiausias valsas,tik paklausykit…

Rodyk draugams
utiutiu:)koks didelis arklys:DDalykai, apie kuriuos žmonija sužinojo 2011 metais

BBC paskelbė sąrašą dalykų, apie kuriuos žmonija sužinojo 2011 metais.
Haskiai pagal kvapą gali nustatyti vietas, kur ledas plonas.
Įsimylėjelių apsikabinimas vidutiniškai trunka tris sekundes.
Kažkada už Ričardą Liūtaširdį, kurį grįžtantį iš Kryžiaus žygio pagrobė austrai, buvo sumokėta išpirka, lygi 2 milijardams dabartinių svarų.
Per ateinančius 6 metus 40% pasaulio dangoraižių bus pastatyta Kinijoje.
Pirmas video YouTube vadinosi “Me at the zoo” (”Aš zoologijos sode”)
Vidutinis žmogus vartoja 20 000 žodžių ir dar 40 000 turi atsargoje.
Kas šeštas žmogus pasaulyje gyvena arba Indijoje, arba Kinijoje.
Šunys įvertina žmogaus draugiškumą pagal tai, kaip jis bendrauja su kitais, kad žinotų, ar galima iš jo išprašyti ko nors skanaus.
Religingi žmonės rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis.
Šimpanzės sprendžia užduotis geriau už daugelį 8-mečių vaikų.
Moterys nežiūri į Porsche vairuotojus kaip į potencialius vyrus.
Karvės yra patikimiausi draugai.
Kompanija Apple turi daugiau pinigų negu JAV vyriausybė.
Vedusiems gresia nutukimas.
Moterys geriau įsimena vyrus su žemu balsu.
Per Helouvyną vaikų “padaroma” mažiausiai, o per Valentino dieną - daugiausiai.
Didžiosios pandos vengia žmonių, bet, prispyrus reikalui, kanda skaudžiau už baltuosius lokius.
Eltonas Johnas neturi mobiliojo telefono ir jo nesiruošia įsigyti.

Rodyk draugams
10 faktų apie keiksmažodžius

Psichologai mano, kad keiksmažodžiai – gera priemonė nuo streso, padedanti atkurti normalų energetinį balansą.
Keiksmažodžiai padėjo išrasti telefoną. Būtent keiksmažodžius išgirdo ragelyje Aleksandras Bellas iš jo padėjėjo, kai tas neteisingai sujungė laidus. Taigi keiksmažodžiai tapo pirmais žodžiais pasakytais telefonu.
Džorždas Bušas labai mėgsta keiktis ir daro tai be jokios ypatingos priežasties. Bet jis niekada nesikeikia prie naujų pažįstamų, Ovaliniame kabinete ir prie žmonos Loros.
Nepaisant to, kad lauko tenisas laikomas džentelmenų žaidimu, ten keikiasi visi. Vimbildono turnyro metu teko net sudaryti specialų kovos su keiksmais štabą – dabar už necenzūrinius žodžius žaidėjai moka baudas.
Pagal keiksmažodžių skaičių pirmauja anglų kalba, antrą vietą užimą olandai, o trečia - rusai.
Psichologai paaiškina poreikį keiktis paprastai – žmogui neužtenka žodžių išreikšti savo mintis.
Žmogus per savo gyvenimą vidutiniškai keikiasi 230 000 kartus.
JAV išrastas specialus prietaisas, galintis atpažinti keiksmažodžius filmuose ir TV laidose, atpažinęs, jis išjungia garsą, kad netraumuotų jautrių žiūrovų.
Nustatyta, kad net amnezijos metu žmogus sugeba atsiminti keiksmažodžius. Pagal juos medikai ir nustato, kokia yra paciento gimtoji kalba.

Rodyk draugams
tikiuosi ji vis labiau šviestingėjimas

Periodiškai 100% žemės gyventojų kankina tingulys, nepriklausomai nuo jų amžiaus, ekonominio ir socialinio statuso.
Vienas pagrindinių tingulio simptomų – „meškos sindromas“, t. y. žmogus pasineria į žiemos miegą, kuris gali trukti nuo 12 valandų iki 15 dienų.
Dėl tingėjimo mokytojai niekada nemylėjo Darvino, Čerčilio, Pikaso ir net Einšteino. Pastarasis mokykloje garsėjo kaip bukas tinginys.
Kartais tingulys būna sezoninis, dažniausiai jis atsiranda pavasarį dėl avitaminozės.
Nereikia pamiršti, kad visi žmonės skirstosi į pelėdas ir vyturius, todėl priversti vienus dirbti ryte, o kitus – vakare, neįmanoma.
Neturėti noro ką nors daryti galima ir dėl hormono melatonino trūkumo organizme.
Pasirodo, moterys 4 kartus tingesnės už vyrus.
Mokslininkai nustatė, kad tingulys naudingas sveikatai, nes tingėti ką nors daryti yra sveikiau, nei varginti save nuolatine veikla.
Tingulys gali turėti ir fiziologines priežastis: pervargimas, žemas cukraus lygis kraujyje, širdies ir kraujagyslių sutrikimai.
Mokslininkai iš Australijos laiko tingulį liga – motyvacijos trūkumo sindromu.
Psichologai mano, kad tingulys atsiranda dėl baimės, kaltės jausmo, pagiežos. Tik supratę save, žmonės gali kovoti su tinguliu.
Egzistuoja tinginių klasifikacijos sistema:
Tinginys nusilpęs: tingumo jausmas atsiranda dėl fizinių sutrikimų, žemo fizinio tonuso.
Tinginys nuobodžiaujantis: žmogus nenori dirbti, nes jam nuobodu ir neįdomu.
Tinginys dezorganizuotas: žmogus tingi ir niekaip negali priprasti prie gyvenimo ritmo.
Tinginys išradingas: dėl tokių tinginių mūsų gyvenimas tampa vis paprastesnis. Vietoj to, kad atliktų vieną ar kitą darbą, jis sugalvoja būdus, kaip darbo išvengti, tuo pačiu išrasdamas vis naujus naudingus buityje prietaisus.

Rodyk draugams
truputis faktų apie alkoholį

Vieno vynuogyno Prancūzijoje dirva yra tokia brangi, kad darbininkai privalo išsivalyti savo batus išeidami.
Jeigu jūs įdėsite tuščią butelį nuo alkoholio į šiukšlių maišą ir išeisite su juo į lauką, bet jums dar nebus 21 metai, jums išrašys baudą už alkoholio vartojimą. Absurdas? Taip, bet Misūrio valstijoje buvo priimtas toks įstatymas.
Daug kas mano, kad nuo alkoholio kūno temperatūra pakyla. Ištikrųjų viskas priešingai, nuo alkoholio kūno temperatūra krenta.
Didžioji dalis vaisių ir daržovių sudetyje turi šiek tiek alkoholio.
Žinoma, kad Adolfas Hitleris visai nevartojo alkoholio, o Vinstonas Čerčilis atvirkščiai labai daug gėrė.
Seniausias archeologų aptiktas receptas aiškina kaip gaminti gėrimą, panašų į alų.
JAV alkoholį vartoti galima tik nuo 21 metų.
17 amžiuje į termometrus buvo pilamas brendis.
Kai kuriuose Europos McDonald’s restoranuose galima nusipirkti alkoholio. Tėvams labai patogu gerti, kol jų vaikai žaidžia vaikų kambariuose.
Kai kuriose Europos šalyse alkoholis parduodamas mokyklų valgyklose.
Gineso alaus spalva - sidri bordinė, o ne juoda ar ruda.
Šampano butelyje yra apie 50 milijonų burbuliukų.

Rodyk draugams
faktai apie žirafas

Mokslinis žirafų pavadinimas – camelopardalis. Jis kilęs iš lotyniško žodžio camelopard – camel+leopard. Toks pavadinimas buvo duotas šiems gyvūnams Senovės Romoje, nes jie buvo dideli kaip kupranugariai ir dėmėti kaip leopardai. Yra dar vienas žirafų ir kupranugarių panašumas – jie gali ilgai ištverti be vandens.

Žirafos – aukščiausi Žemės gyvūnai. Suaugęs žirafos patinas sveria 1-2 tonas, patelė – vidutiniškai du kartus lengvesnė. 250 kilogramų sveria kaklas ir 10 kilogramų – širdis.

Nepaisant to, kad žirafos dažniausiai neskleidžia jokių garsų, jų jaunikliai mykia. Taip pat pastebėta, kad kartais suaugusios žirafos skleidžia švelnų garsą panašų į fleitos.

Žirafos dėmės unikalios, kaip žmogaus pirštų antspaudai.

Žirafos turi 45 centimetrų ilgio liežuvius. Patinai ir patelės ėda lapus nuo medžių iš skirtingų pusių, kad išvengtų konfliktų dėl maisto. Šių gyvūnų bandos neturi griežtos hierarchijos ir organizacijos, į banda priimami ir pašaliniai.

Žirafos žingsnis – daugiau kaip keturi metrai. Žirafos – vieni iš nedaugelio gyvūnų, kurie bėgdami naudojasi priekinėmis kojomis. Žirafos greitis gali siekti 50 kilometrų per valandą.

Žirafos miega ne ilgiau kaip 10 minučių per kartą. Kadangi daugiausiai laiko praleidžia stovint, miega jos irgi stovėdamos.

Žirafų patinai savo santykius sprendžia kažkuo panašiu į „rankų lenkimo“ konkursą, tik naudojasi jie savo stipriausia kūno dalimi.

Rodyk draugams
Mozės tiltas Olandijoje

Olandijos mieste Haltersen buvo pastatytas neįprastas tiltas. Šis olandų fortą juosiantį vandens telkinį skiriantis sausumos koridorius buvo pripažintas “geriausiu statiniu Olandijoje per 2011 metus”. Juk jis iš tiesų yra mažas meno šedevras.
Rekonstruojant olandišką 17 amžiaus fortą, architektai susidūrė su rimta problema: jiems reikėjo nutiesti tiltą per gynybinį griovį, nesudarkant bendro istoriško forto vaizdo. Todėl buvo nuspręsta pastatyti tiltą “žemiau vandens lygio”. Tai skamba neįtikėtinai, bet iš šalies šis tiltas tikrai atrodo kaip povandeninis.

Rodyk draugams
Voverės metai, kokie jie bus?

Kovą mokysimės tinkamai iškvėpti ir įkvėpti, užsimerkti ir atsimerkti, išardyti ir pradėti statyti, paleisti ir paimti, atleisti ir padovanoti ateitį, užmiršti ir išplėsti perspektyvą.

Be to, šiais metais per pavasario lygiadienį prasideda ir Voverės metai. Pavasario lygiadienio šventimas – sena, priešistorinius laikus siekianti arijų tradicija. Senovės Persijoje pavasario lygiadienis tapo oficiali religinė zoroastriečių šventė Achemenidų imperijoje.

Per šį pavasario lygiadienį prasidės metai, siejami su voverės totemu. Tai Daenos metai. Daena zoroastiečiams reiškė tikėjimą ir sąžinę. Ši dievybė atitiko žmogaus vidinį pasaulį. Voverės metai patikrins mūsų tikėjimą, sąžiningumą, padorumą. Tad atsiskleis ne vieno tikrasis veidas: jei kaukė ir nenukris, ji taps akivaizdi. Vien įvaizdžio nepakaks, kad žmonės jumis patikėtų.

Blogiausia, kas gali nutikti Voverės metais, – tai rutiniškumas. Voverė rate – šiųmetė problema. Tie, kas kartosis, neieškos naujų kelių, sprendimų, individualaus savo kelio, papuls tikrai į užburtą pasikartojimų ratą, patirs pralaimėjimą.

Voverei būdinga atradinėti naujus pasaulius ir erdves: ji smalsi, judri, bet kartu ir konservatyvi, moka išsaugoti turimus rezultatus, dėl to kartais pradeda kartotis, atsiduria uždarame rate. Gimusieji Voverės metais yra itin sumanūs, apdovanoti aukštu intelektu, gerbia tėvus, senelius, gilinasi į giminės šaknis, dažniausiai puikiai žino giminės medį.

Voverės metų simbolinis ir jėgos daiktas bus veidrodis. Ženklai, susiję su juo, kaip ir burtai, bus itin reikšmingi, bet ir pavojingesni. Jei neturite įgūdžių, maginėmis apeigomis, kurioms reikalingas veidrodis, verčiau nerizikuokite. Tiesa, pasikabinti veidrodinį papuošalą, kaip apsaugą Voverės metais, rekomenduojama. Sapnai, kuriuose matysite savo atspindį veidrodyje, taip pat bylos apie realią jūsų sielos būklę. Gerai, jeigu atspindys bus gražus. Bet jeigu į jus iš veidrodžio pažvelgs senas, raukšlėtas veidas – tai ženklas, kad esate klaidingame kelyje, jūsų sąžinė gerokai prislėgta.

Svarbu pabrėžti, kad Voverės metais apsaugai itin veiksmingas bus pats voverės atvaizdas, tad naudinga būtų nešioti ir pakabukus, ir įvairius aksesuarus, skareles, rankines ir t.t., su voverės atvaizdu.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/horoskopai/astrologe-palmira-kelertiene-pavasario-lygiadieni-prasideda-voveres-metai-kokie-jie-bus-17-201309#ixzz1prDgQfoF

Rodyk draugams