BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pou žaidimas

Jums reiks prižiūrėti mažajį Pou reiks jį pavalgdinti, nuprausti ir žaisti su juo. Jūs galėsite jį aprengti kaip norėsite. O kas ten įdomaus? Ten bus žaidimuku iš kurių gausite pinigu! O su pinigais galėsite nusipirkti darbužių.

Atsisiuntimo nuoroda:

play.google.com

Mano pou jau 27 lygio:)ir turi jau nemažai drabužėlių,man gražiausias triušiukas ir panda:DAMLIV

Rodyk draugams
Šv. Motiejus, Vieversio diena

Vieversėlis – vienas iš pirmųjų paukščių, pavasarį sugrįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Jis laikomas pavasario pranašu. Vieversėlis vadinamas ir lietuvių artojų draugu bei nuolatiniu palydovu. Senoliai manė, kad jei vieversėlis parskrenda anksčiau nei vasario 24 d., dar ilgokai bus šalta. Jei vieversėlis parskrenda vėliau nei vasario 24 d., pavasaris bus ankstyvas.

Su šia diena susiję keletas prietarų. Merginoms šią dieną buvo draudžiama šukuotis plaukus, neva vištos vasarą iškapstys daržus. Buvo nepatariama šią dieną sijoti miltų – bijota, kad pasėlius užpuls amaras. Iki šios dienos reikėdavo suverpti visas vilnas. Merginos buvo gėdijamos: „skubėkit verpt, nespėsit – atlėks vieversys, susisuks iš vilnų sau lizdelį“.

Tikėta, kad, jei nori būti labai greitas, reikia šią dieną du kartus apibėgti aplink trobą, nubėgti į kaimo galą ir atgal. Tuomet būsi greitas kaip vieversys.

Atėjus krikščionybei su šia švente sutapatinta šv. Motiejaus diena. Rašoma, kad šv. Motiejus buvo apaštalas, paskirtas į Judo Iskarijoto vietą. Į Dvylikos apaštalų misiją jis pašauktas įsitraukti gerokai vėliau, po Jėzaus nukryžiavimo. Rašoma, kad šv. Motiejus krikštijo pagonis, turėjo sugebėjimų gydyti žmones. Įsiutę žmonės jį užmušę dėl jo pamokslų. Taip Motiejus paaukojo savo gyvybę.

Rodyk draugams
Istorija:”Ideali antra pusė”

Buvo kartą vienas žmogus visą gyvenimą vengęs santuokos. Kartą, kai jam buvo virš devyniasdešimt, kažkas jo paklausė:

- Tu taip ir nevedei. Niekada nepasakojai kodėl. Dabar, kai esi toks senas, gal galėtum patenkinti mūsų smalsumą? Jei yra kažkokia paslaptis, tai papasakok – nes taip ir iškeliausi anapilin nieko neatskleidęs. Kad ir kas ten būtų be būtų, dabar jau tau nėra ko bijoti.

Senis atsakė:
- Taip, aš saugau vieną paslaptį. Nėra taip, kad būčiau visai prieš santuoką. Aš tiesiog ieškojau idealios žmonos. Daugelį metų tokios ieškojau, taip ir prabėgo mano gyvenimas…

- Tai negi visoje žemėje, kur gyvena milijardai žmonių, pusė kurių yra moterys, tu nesugebėjai rasti sau tos – vienintelės ir idealios moters?

Nusirito skaidri ašara per laiko išvagotą senio veidą. Ir jis atsakė:
- Ne, vieną aš vis gi radau.

Klausinėtojus apėmė smalsumas sumišęs su nuostaba.
- Tai kas gi nutiko, kodėl nesusituokėt?

Ir senis atsakė:
- Toji moteris ieškojo idealaus vyro.

Kartais ištiesų ieškom idelių žmonių sau ar tikimės kad jie toki bus net nesusimąstydami koki esam patys ir tik praėjus daugybei laiko suprantam,kad patys galėjom elgtis kitaip,kažką daryt kitaip ir kad ištiesų patys juk nesam tobuli,nors kartasi juk galim pasistenkt,kad būtume bent jau geri.AMLIV

Rodyk draugams
MEILĖS HOROSKOPAS 2013

2013 metai – Vandens Gyvatės metai. Net ir patys nerūpestingiausi Zodiako ženklai susimąstys prieš žengiant lemtingus žingsnius. Gyvatė – išmintingas gyvūnas, be to, ji nekenčia melo ir nutylėjimo. Todėl kiekvienas Zodiako ženklas 2013 metais jaus šio gyvūno įtaką. Jūs ne tik bendrausite su patikusiu jums žmogumi, bet ir kruopščiai pasversite visus „už“ ir „prieš“. Gyvatė privers jus į bet kokius santykius žvelgti atsakingai ir viską paskaičiuoti.

-17%Masturbatorius Karšta Keliautoja

Būtent dėl šių savybių 2013 metais bus labai retos ankstyvos vedybos, kai susituokiama impulsyviai. Galima tikėtis, kad visos šių metų santuokos bus gana patvarios ir, ko gero, tai bus meilė iki „grabo lentos“.

Be to, 2013 metais bus žymiai mažiau skyrybų. Visi sprendimai bus kruopščiai pasverti, net ir patys aistringiausi ženklai veiks apgalvotai. Nereikėtų stebėtis savo išmintimi 2013 metais – meilės horoskopas šiems metams mums sako, kad tai puikus laikas pasirinkti teisingai.

Kaip ir minėta anksčiau, Gyvatė nekenčia išdavystės ir melo. Ši būtybė prisirišusi prie namų židinio, ji saugo bei gina savo šeimą ir namus. Būtent todėl tiems, kurie bus linkę į meilės avantiūras ir slaptus romanus, šiais metais tikrai nesiseks. Gyvatė tiesiog nepakęs jokios neištikimybės, todėl venkite bet kokių vilionių. Jei vis dėl to nesaugojate savo santuokinių ryšių ir negalite atsisakyti trumpalaikių „nukrypimų“, tuomet būkite pasiruošę, kad jūsų elgesys bus greitai išaiškintas. Ar sugebėsite po viso to išsaugoti savo šeimą, viskas priklausys tik nuo jūsų.

Esmė ta, kad Gyvatė yra nuoširdi ir išmintinga, ji gali atleisti net ir patį baisiausią įžeidimą. Tačiau savo nepaprastos intuicijos dėka, Gyvatė iš karto supras, jei jūs esate ne nuoširdūs ir neatgailaujate dėl savo kalčių. Taigi, jei jūs atsiprašinėsite savo antrosios pusės tik todėl, kad jums taip patogiau gyventi ir nenorite keisti tokio gyvenimo, vargu, ar jums pavyks išvengti skyrybų. Gyvatė nekenčia slapukaujančių žmonių, tačiau pakankamai išmintingai elgiasi, jei mato nuoširdžią atgailą. Jei iš tikrųjų jaučiatės kalti – jums bus atleista.

Kalbant apie vienišus žmones, šiais metais bus sudėtingiau nei kad praėjusiais. 2013 metų meilės horoskopas teigia, jog tiems, kurie ne itin suinteresuoti patikimais ir ilgalaikiais rimtais santykiais, šiais metais jausis labai vieniši. Santykiai be perspektyvos nebus palaiminti. Jei jūs esate tie, kurie lengvai flirtuoja ir keičia savo gerbėjus kaip pirštines, jums šiais metais tikrai nepasisekė.

Be to, nesiseks ir tiems, kurie siekia savanaudiškų meilės santykių. Šie metai nebus sėkmingi nei išskaičiuotoms santuokoms, nei tiems, kurie siekia išlaikymo. Laimės čia nesitikėkite.

Jeigu jūs atvirkščiai, visą savo gyvenimą sąžiningai svajojote apie tikrus ir nuoširdžius santykius, trunkančius ilgus metus, tuomet Gyvatė padės jūsų svajonei išsipildyti. Net ir tyliems bei kukliems žmonėms, kurie nesitiki pasakiškos laimės meilės srityje, Gyvatė padės nugalėti bet kokias kliūtis ir nuties kelią į tikrąją meilę.

Sėkmingi meilės metai ir tiems, kas visiškai pasitikės savo partneriu. Melas ir apgaulė šiais metais išardys net ir pačius stipriausius ryšius.

Taigi, o dabar Meilės horoskopas 2013 visiems zodiako ženklams

AVINAS

Pirmąjį pusmetį jus lydės nesėkmės ir daug problemų. Todėl visa galva pasinersite į meilės santykius, kaip į vienintelį guodžiantį dalyką – čia jus supras ir brangins. Tai galios ir vienišiams, ir šeimos žmonėms. Ir tai geras požiūris, nes meilės santykiai šiuo sunkiu periodu sušvelnins krizę versle ir asmeniniuose reikaluose. Teks parodyti savo atkaklumą ir užsispyrimą, norint įtikinti aplinkinius savo meile ir ištikimybe. Toks elgesys tik dar labiau sustiprins esamus santykius.

Avinai jau pirmoje 2013 metų pusėje susimąstys apie santuoką, ir tai gali išgąsdinti šalia esančius partnerius. Tuo tarpu šeimyniniai Avinai džiaugsis idealia ramybe, be jokių „virtuvės karų“. O aistrą ir norą sustiprins Veneros padėtis, kuri skatins partnerius pasinerti ir į naujus seksualinius eksperimentus. Artėjant rudeniui Avinus paveiks Marsas, tad idealūs santykiai bus aptemdyti pykčio scenomis, priekaištais, kaltinimais ir nepasitenkinimu. Tiesa, garsūs skandalai nebus ilgalaikiai, ir dažniausiai turės aistringą pabaigą lovoje.

Vienišiams iškils egzistencinis klausimas, ar pasilikti teisę į vienatvę, ar vis dėl to pasiduoti šeimyninio lizdo sukimo sindromui. Nuo šio pasirinkimo, žinoma, priklausys ir tolimesnis likimas. Tiesa, šį svarbų savo gyvenime pasirinkimą Avinai atliks tik žiemą: 2013 metų lapkritį ar gruodį įvykusi santuoka bus stabili ir tvirta.

JAUTIS

Šie metai prasidės maloniais romantiniais pojūčiais, flirtu ir padidėjusiu dėmesiu. Tai laikas, kai Jaučiai lengvai bendrauja, užmezga ryšius, mėgaujasi draugija ir užsiima maloniais reikalais. Gali būti, kad kils noras atnaujinti ir seniai pamirštus santykius.

2013 metų pradžia itin palankus laikas lemtingam susitikimui. Ir jeigu pirmoje metų pusėje Jautis bus devintame danguje ir prisiekinės amžiną meilę, vidury metų ims abejoti savo pasirinkimu. Taip jau yra, kad Jaučiai – idealistai ir nori turėti šalia tobulą partnerį, tad siekdami gero įvaizdžio kartais tam skiria pernelyg daug laiko. Įdomu tai, kad vos suradęs savo antrąją pusę, Jautis iš karto puola ieškoti priekabų ir trūkumų. Pats laikas išmokti priimti žmogų tokį, koks jis yra. Jei vis dėl to nuspręs santykius nutraukti, tuomet iki metų galo meilės fronte nieko nesulauks.

Apskritai antrąją metų pusę Jaučiai bus nerimastingi, santykiai bus konfliktiški ir pilni išgyvenimų. Galimas atšalimas santykiuose, tačiau jau rugsėjį-spalį viskas vėl susitvarkys. Tuo metu geriausiai planuoti ir savo romantiškas išvykas, kai galutinai įsivyraus meilė ir supratimas.

Vienišiams paskutiniai 2013 metų rudens mėnesiai suteiks naują emocijų pliūpsnį. Ir jei vis dėl to Jaučiai liks vieni, nusivylę meile, jie vis tiek sugebės flirtuoti bei žaisti kitų jausmais. Tik deja, rizikuodami ilgam pamiršti, ką reiškia būti įsimylėjusiam.

DVYNIAI

2013 metais šeimyniniai Dvyniai bus užsidegę naujomis bendromis idėjomis, kaip sustiprinti ir „apšiltinti“ savo šeimos lizdelį, daug planuos ir galvos apie vaikus. Tokia idilė truks iki balandžio, kol Dvyniai susivoks, kad jie gyvena dvigubą gyvenimą. Prasidėjusios audros gali turėti ryškių pasekmių, o konfliktai ir santykių aiškinimasis išprovokuoti skyrybas ar net teismus.

Vieniši Dvyniai bus ypač ryžtingi, gaudys viską, ką gero duoda gyvenimas, todėl metų pradžioje puls ieškoti savo antrosios pusės ir kokybiškų meilės santykių. Tiesa, dažniausiai tai jau bus įsipareigojimų turintys partneriai. Jei tai bus Žemės stichijos asmenys (Mergelė, Ožiaragis, Jautis), šis romanas taip ir nepasieks aplinkinių ausų ir akių, o besivystantys santykiai taps idealu, kurio Dvyniai visuomet sieks.

Nuo vasaros, žlugus visiems tradiciniams ryšiams, Dvyniai ieškos netradicinių ir kūrybinių meilės ryšių. Kūrybingumo, o taip pat ir atkaklumo bei užsispyrimo, prireiks konkuruojant su kitais. Reikia pastebėti, kad metų viduryje Dvyniai turės nepastovius lytinius santykius, ir vargu, ar jie džiugins. Ir tik gruodžio mėnesį horizonte pasirodys naujas žmogus, kuris nustebins savo nuoširdžiais jausmais, tuomet Dvyniai patirs dvasinį ir fizinį įkvėpimą bei pasitenkinimą.

VĖŽYS

2013 metais Vėžiai bus ypatingai aktyvūs meilės srityje. Žaismingumas, flirtas ir užsidegimas nepaliks nei vieno žmogaus abejingo. Tiesa, ne visuomet aistros objektas bus laisvas, o tai suteiks daugiau intrigos santykiams – tai patiks Vėžiams. Sunkiau bus tiems, kurie gyvena poroje, nes šiais metais ypatingai norėsis naujovių, intrigų ir slaptų nuotykių.

Vienišiai mėgausis savo nepriklausomybe ir laisve, o taip pat ir romantiška aura. Sutiktas žmogus gali sukelti ne tik seksualinius, bet ir komercinius interesus. Todėl Vėžiai skubės užkariauti naująjį aistros objektą. Nenuostabu, kad taip klostantis santykiams, Vėžiai susižadės arba susituoks 2013 metų rugpjūtį-rugsėjį.

Šeimyniniai Vėžiai bus labai įtarūs ir vis kaltins savo partnerį neištikimybe. Iš tikrųjų nerimauti nebus pagrindo, tačiau Vėžiams vis truks pikantiškų momentų bendrame gyvenime, norės išlieti savo emocijas. Deja, netruks ir tokių, kurie kurstys aistras ir pateiks Vėžiams dezinformacijos. Nors melas ir neišardys stabilių porų, tačiau nuotaika bus sugadinta ilgam, o taika atsistatys tikrai negreitai.

LIŪTAS

2013 metų pradžioje Liūtai rūpinsis savo karjera ir vis mažiau laiko skirs meilės santykiams, pasitenkindami tik lengvu flirtu ir atsitiktiniais santykiais darbe. Tačiau aistringi santykiai trukdo darbui, be to, labai greitai sklinda paskalos ir blogas požiūris kolektyve. Tuo metu Liūtai bus nervingi, nepastovios nuotaikos, išsilies ant savo šeimos narių, o ramybės ieškos savo aistros objekto glėbyje. Tokia ypatinga situacija išsispręs gegužės mėnesį, kai negatyvi Marso padėtis dar labiau pablogins aplinkybes, ir bet kokie slapti meilės romanai išaiškės tiek darbe, tiek ir šeimoje.

Šis sukrėtimas teigiamai paveiks Liūtus: pamatę savo partnerio atsidavimą tokiomis nedėkingomis aplinkybėmis, jis supras, ką reiškia mylėti. Todėl jau vasaros pradžioje prasidės savotiškas jausmų atgimimas ir Liūtai turės šansų įrodyti savo meilę bei atsidavimą.

Jei Liūtams 2013 metais ir kils noras susituokti, tai tik dėl to, kad jie norės pririšti prie savęs partnerį. Tačiau Gyvatės metais iškils įvairūs nesklandumai santuokai ir gyvenimui bendrai. Net ir kvailos situacijos gali suardyti gana patvarius santykius, jei Liūtai nebus atkaklūs.

Vienišiams tuo tarpu net nereikės eikvoti savo energijos, norint rasti partnerį. Aistros objektai patys kaip magnetai trauks prie išdidžių Liūtų. Bėda ta, kad Liūtai labai vertina savo laisvę, ir labiau mėgaujasi svaiginančiais romanais, keisdami partnerius ir ieškodami naujovių. Bet kokiu atveju 2013 metai Liūtams užsibaigs džiaugsmingai: visi jie atras kažką naujo seksualiniame gyvenime ir meilės santykiuose.

MERGELĖ

Mergelės 2013 metais rūpinsis kasdieniniu gyvenimu, todėl joms labiau rūpės draugiškas bendravimas, partnerių paieška. O meilės santykiai liks kažkur anapus. Tačiau tai galios daugiau tik tiems, kurie turi savo antrąją pusę. Nenuostabu, kad jei tavo meilės partneris yra užimtas, flirto ir glamonių pradedi ieškoti kitur. Tad Mergelėms reikės gerokai „pasukti uodegą“ ir parodyti visą išmonę, nenorint prarasti antrosios pusės.

Vienišos Mergelės, atvirkščiai, jau nuo pirmųjų 2013 m. dienų pradės aktyviai ieškoti malonumų. Todėl prasidės tikra medžioklė, su saldžiomis iškalbomis ir žaviu įvaizdžiu. Ir tokie veiksmai duos teigiamų rezultatų: vasarą horizonte atsiras žmogus, kuris garantuos Mergelei stabilų gyvenimą. Tiesa, pačioje pradžioje bus aistra ir ašaros, pavydas ir nesupratimas, besikeičiantys su karštais apsikabinimais. Tokios šėlstančios jausmų audros Mergelė, ko gero, daugiau niekada nepajus.

Šeimyninės Mergelės antroje 2013 m. pusėje, veikiamos Plutono, vėl ardys santykius šeimoje. Pastovus moralizavimas, pedantiškumas ir dėmesys smulkmenoms iš proto vers net ir kantriausius Zodiako ženklus. 2013 m. spalis bus kritinis, kai Mergelės neišvengs skandalo, o jei nesuvaldys situacijos – po šio skandalo galimos ir skyrybos. Partneriui atsibos kentėti Mergelės bambėjimą ir šaltumą. O jei nepadarys tinkamų išvadų, tokią vienatvę teks kentėti dar tikrai ilgai.

SVARSTYKLĖS

2013 metai Svarstyklėms prasidės su neįprasta seksualine aistra. O jei šalia nebus aistros objekto, tuomet galima bus skaičiuoti visas išgulėtas lovas. Ši banga palies ir įsipareigojusius žmones, kai norėsis meilės nuotykių ir tarnybinių romanų. Ir, žinoma, dėl tokio savo elgesio Svarstyklės kaltins tik šalia esantį partnerį, bet ne save.

Gegužę, kai atgims meilės ir seksualinis aktyvumas kitiems Zodiako ženklams, Svarstyklės jau bus persisotinusios ir ieškos savo meilės objekto – to žmogaus, su kuriuo jausis stabiliai ir komfortiškai. Tačiau visą šią situaciją stabdys Plutonas ir Saturnas, tad tikros meilės paieškas reikės atidėti iki rudens. Tuo tarpu porose santykiai blogės diena iš dienos.

Vienišos Svarstyklės 2013 m. vasarą ir rudenį bus pasirengę rimtiems santykiams, tačiau jiems ne viskas gausis puikiai. Tai netiks partneris, tai patikęs žmogus jau yra įsipareigojęs, o kai kurie nebus įsitikinę dėl savo partnerio jausmų. Todėl, jei Svarstyklės sieks idealo, gali taip ir likti vienišos.

Spalio mėnesį šeimyniniuose santykiuose vėl įsivyraus harmonija, o pirmuosius žingsnius žengs ne Svarstyklės, bet jų partneriai. 2013 metų galas bus emociškai palankus: pirmoje vietoje bus jausmai, dvasinis artumas ir tai teigiamai paveiks Svarstyklių santykius dar kitiems, 2014 metams.

SKORPIONAS

2013 metus Skorpionai pradės tarytum miegodami letargo miegu. Norėsis pasirūpinti ir karjera, ir reikalais, tačiau Drakono metai tiek pareikalavo energijos, kad šiuo metu Skorpionai nenorės nieko daryti. Tačiau tas nėra blogai, nes tuomet galima atsisukti į savo šeimą, mėgautis namų židiniu, bendravimo šiluma. O tokius pokyčius teigiamai įvertins Skorpionų partneriai.

Vienišiams taip pat reikės ramybės, tačiau nereiškia, kad įsigalios vakuumas santykiuose. Netruks pažinčių ir naujų santykių, tačiau jie bus ramūs, be pavydo ir ekspresyvumo, būdingo Skorpionams. Jei bus sutikti Vandens stichijos žmonės, Vėžys ar Žuvys, susitikimas gali būti lemtingas.

Gegužę Skorpionas pradės „atgimti“. Atsiras įtarinėjimas, aštrumas ir nekantrumas visuose reikaluose. Jei Skorpionas vis dar nesusirado antrosios pusės, tai būtent tuo metu užgims poreikis aktyviai ieškotis. O pasiūla bus gana didelė.

Jau rugsėjį Skorpionai grįš į savo vėžes ir juose užgims pirmapradžiai jausmai: pasilinksminimai, šėliojimai, neištikimybė ir aistros proveržiai. Tai neigiamai paveiks šeimos gyvenimą, kur Skorpionai patys ieškos preteksto susipykti. Ne kiekvienas partneris sugebės tylėdamas tai ištverti.

Gale metų galima netikėta ir maloni likimo dovana – lemtingas susitikimas. Tai gali būti ir meilė iš pirmo žvilgsnio: Skorpionas bus suvystytas taip greitai, kad net nespės suvokti, kas įvyko. Tačiau jis bus taip ištroškęs meilės, kad nebijos jokių gresiančių negandų ir mielai susinarplios jausmų voratinklyje.

ŠAULYS

Nuo pat 2013 metų pradžios Šaulio meilės reikalus valdys ugningas Marsas. Todėl nenuostabu, kad šie Zodiako ženklai tiesiog nestigs vietoje. Vienišiai kolekcionuos seksualines pergales, kurios turės ir pasekmių, ir bus greitai pamirštamos. Tačiau kiekvienąkart Šaulys pasijus nugalėtoju ir sėkmingu lovelasu.

Jei pergalės lovoje didina vienišių pasitikėjimą savimi, tai harmoningiems santykiams tokie išėjimai tikrai pakenks. Santykiai su mylimu žmogumi iš jausmingų ir romantiškų transformuosis į agresyvius-kovinius. Tačiau pora, išvarginta skandalų ir pastovių santykių aiškinimosi, neužilgo vėl kris vienas kitam į glėbį – norės pailsėti ir ieškos ramybės.

Tačiau idilė netruks ilgai: vasarą Šauliai vėl ims provokuoti savo antrąją pusę pykčiams, konfliktams ir vienas kito kaltinimams. Įdomu tai, kad Šauliai jausis gerai draskydami savo jaukų šeimos lizdelį. Tačiau toks jausmų nepastovumas ir permainos gali turėti išties neigiamų pasekmių santykiams, kai Šaulys liks vienas prie suskilusios geldos. Ko gero, 2013 metai Šauliams nepadovanos tikrų ir tyrų jausmų, tačiau ir jie patys dar nepasirengę ieškoti savo laimės ir meilės.

OŽIARAGIS

2013 metai Ožiaragiams bus ypatingai romantiški. Besitęsiantys santykiai peraugs į visai kitą lygmenį – švelnumo ir pasitikėjimo, tad Ožiaragiai jausis tarytum devintame danguje. Šeimyniniai Ožiaragiai, išgyvenę krizę 2012 metais, su naujomis jėgomis puls įrodinėti kaip stipriai jie myli savo antrąją pusę ir planuos tolimesnį bendrą gyvenimą. Jei jau pradėtos skyrybos, norėsis kuo greičiau sudėlioti visus taškus ir užbaigti šią nemalonią procedūrą.

Artėjant vasarai atsiras nerimo pojūtis, kad ramybė šeimyniniame gyvenime tik tyla prieš audrą. Ir iš tikrųjų pasirodys, kad Ožiaragio partneris yra linkęs žaisti dvigubą žaidimą. Ši žinia bus tarytum visą sprogdinanti jėga santykiuose. Reikės nemažai jėgų ir priemonių, kurios pakeistų susidariusią situaciją.

Vienišiai vasarą tvarkys savo materialinius reikalus. Ir ši sritis jaudins daugiau nei kad jausmai ir įsipareigojimai partneriui. Kiekviename naujame objekte Ožiaragis matys praturtėjimą. Ir netgi stabilios poros keletą mėnesių išgyvens nesutarimų dėl materialinių problemų.

Rudenį, kai Jupiteris pakeis savo įtaką Ožiaragiui, atsiras ir šansas sutvarkyti pašlijusius santykius šeimoje. Tai laikas, kai norėsis lojalumo, pamiršti nuoskaudas, tad Ožiaragio partneris galų gale bus apdovanotas rūpesčiu ir meile už savo atkaklumą ir nuolankumą. Jupiteris turės įtakos ir vienišiams: pagaliau širdis pradės skleisti meilės bangas, ir merkantiliškumas bus pamirštas. Be to, būtent 2013 metų rudenį galimas lemtingas susitikimas. Iš esmės Gyvatės metais netruks emocijų – tiek negatyvių, tiek ir teigiamų, bet kokiu atveju meilės santykiuose Ožiaragiai daugiau išloš, nei kad praloš.

VANDENIS

2013 metai vėjavaikiškai nusiteikusiems Vandeniams žada tikros meilės skonį ir stiprius jausmus. Planetos išsidėstys taip, kad norėsis patirti pačius aukščiausius jausmus ir idealizuoti savo santykius.

Tie Vandeniai, kurie yra linkę į trumpalaikius santykius, staiga užsimanys turėti jaukius namus, įteisinti savo santykius, įrodyti savo jausmų stiprumą ir tikrumą. Norėsis ir vaiko, kuris būtų tikrų jausmų simbolis. Uranas ir Saturnas turės įtakos vienišiems Vandeniams. Jie ieškos pastovumo ir ištikimybės santykiuose. Vandenio reikalavimai partneriui gana aukšti. Įdomu tai, kad vasaros viduryje Vandeniai sutiks žmogų, atitinkantį visus keliamus reikalavimus, ir šie santykiai propaguos laisvą meilę. Bet kokiu atveju Gyvatės metais nerimas ir abejonės aplenks šią porą.

Kaip bebūtų gražu vasaros įvykiai pakeis Vandenių mąstymą: jie pradės abejoti savo pasirinkimu, ilgai kankinsis dėl savo asmeninio gyvenimo planų. Situaciją gali pabloginti ir giminaičių bei artimųjų žmonių kritiška nuomonė. Tačiau puikiai besiklostanti gyvenimiška buitis ir intuicija pakreips svarstyklių lėkštelę į šeimyninių santykių pusę.

Rudens pradžia bus džiaugsminga, kai netruks neeilinių įvykių Vandenių gyvenime. Tai gali būti santuoka arba vaiko gimimas. 2013 metų pabaiga Vandenių gyvenime žada būti ryški ir stabili, kai kiekvienas iš jų ras savo meilės nišą, kurioje jaus komfortą.

ŽUVYS

Pirmasis 2013 metų pusmetis, kai Žuvų žvaigždyną veiks Saturnas, bus harmoningas ir ramus, galima bus džiaugtis mažais buitiniais džiaugsmais bei šiltais šeimyniniais santykiais. Kūniški malonumai užleis vietą svarbesniems reikalams. Tačiau tai galioja tik šeimoje gyvenančioms Žuvims.

Vienišiams, ypač gimusiems vasario mėnesį, turės įtakos Uranas, kuris žada jausmų ir aistrų uraganą, kai Žuvys susitiks su žmogumi, padovanosiančiu aistros ir švelnumo, džiaugsmo ir nusivylimo. Žuvys pajus, ką reiškia fizinė ir dvasinė priklausomybė nuo partnerio. Ir ši priklausomybė bus stipresnė už sveiką protą ir suvokimą, kad tai nėra gerai. Tokie santykiai subyrės liepos mėnesį ir gali atnešti Žuvims gilią depresiją.

Kaip ir tirpstantys ledai, taip ir Žuvų meilė pasibaigus pavasariui išsileis ir atsiskleis. Tai pastebės ir potencialūs partneriai. Deja, toks dėmesys ir partnerių atkaklumas gali pajudinti stiprią šeimos tvirtovę, tad santuokai gali iškilti reali grėsmė. Kaip bebūtų, Žuvys – geros aktorės, tad romaną sugebės sukti darbe, o namuose išlikti rūpestingos. Be to, dar ir pradės įtarinėti savo partnerį neištikimybe. Kaip bebūtų keista, visa ši situacija išsispręs ne konfliktais ir pavydo scenomis, bet įgytu seksualinio gyvenimo paįvairinimu. Šeimyninių santykių niekas nedrįs ardyti.

Trumpai, 2013 Gyvatės metai Žuvims bus audringi, netruks jausmų ir emocijų audrų, tačiau paliks daug abejonių ir naujų santykių baimę.

Rodyk draugams
Horoskopas savaitgaliui – vasario 16–17 d

Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiuo metu toliau atsidūrę nuo visų žvilgsnių būsite naudingesni šiam pasauliui. Gal tam rinksitės vietą minioje, iš kurios galėsite matyti kur kas daugiau nei būdami dėmesio centre. O gal užsidarę vienumoje atliksite ką nors, kas iki šiol jums buvo neįveikiama užduotis. Pabaiga pažadės teisingų pokyčių, jei mažiau galvosite apie naudą.

Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gera būti savimi, parodyti save tokius, kokie iš tikrųjų esate. Kažin ar bus pakankamai laiko ilgai spoksoti į veidrodį. Nors išaušo savaitgalis, tai ne poilsio, o rimtų darbų metas. Keista? Tokia yra tiesa. Nusimato įtemptas, bet turiningas savaitgalis. Atidžiai išklausę taisykles, padiktuotas partnerių, supraskite, kad tai – vienintelė išgyvenimo sąlyga.

Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Privalėsite būti nematomi, bet pastebimi. Kaip tai įmanoma? Tegul mato jūsų darbus, o jūs patys likite šešėlyje. Argi nesmagu stebėti, kaip žavisi jūsų darbo vaisiais ir stebėdamiesi klausia: „Kieno gi tai nuopelnas?“ Neskubėkite klausytis aplodismentų. Visų pirma nuoširdžiai paplušėkite, o išgirdę plojimus – pasigrožėkite jais iš užkulisių.

Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Užsiimantiems visuomenine veikla bus galimybė įgyvendinti neįtikėtinus tikslus. Viskas vyks pagal planą: neskubant, nenustumiant į šalį kliūčių ir konkurentų, o surandant teisingus ir tikslingus takelius. Tačiau niekas neduoda garantijų, kad nebus slidu ir tiesiai į akis nepūs vėjas. Todėl iš anksto pasirūpinkite reikalingomis apsaugomis.

Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei turite darbų, ties kuriais niekaip nepavyksta padėti taško, atidėkite viską į šalį ir sutelkite dėmesį į darbą. Užteks ir nuoseklumo, ir ryžto, ir vaizduotės, ir gebėjimo gauti reikalingos informacijos. Be abejo, ne kartą gali tekti tempti rogutes aukštyn, o ne tik su vėjeliu leistis nuo kalniuko. Tačiau už pastangas jums bus atlyginta.

Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jausite, ką, kaip ir su kuo kalbėti, kad galėtumėte atlikti tai, ką privalote. O tai jums teiks dar daugiau jėgų. Tvarka ir pareiga bus pagrindinės vertybės, nors viena kita nemaloni smulkmena gali sutrikdyti savaitgalio ritmą. Be to, jums svarbu žinoti, kad šiuo metu puikus laikas siekiantiems bendradarbiauti ir gauti jums reikalingą partnerių palaikymą.

Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų nuoseklumas, susikaupimas ir kruopštumas stebins jus pačius. Būsite neįveikiamas šiame sudėtingame kliūčių ruože. Ruoškitės į jį drąsiai, nes pergalė garantuota, jei laikysitės visų išvardytų taisyklių. O jei ketinate joms nusižengti – niekas švelniai nepaglostys per galvą. Bet kuriuo atveju, visada turite bent menkutę pasirinkimo galimybę.

Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbas gali tapti malonia laiko praleidimo forma, o poilsis – konstruktyvus ir tikslingas. Ką pasirinksite? Čia kalbama apie rimtą darbą, į kurį įklimpstama iki kaklo, bet rezultatai atperka visas pastangas, jo eiga – džiugina. O koks gali būti aktyvus poilsis su konkrečiu tikslu ir su griežtai nubrėžtomis ribomis? Pasukite galvą ir tikrai rasite atsakymą.

Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nukreipsite energiją į namų ir šeimos problemų sprendimą. Tam palankesnės progos neverta laukti. Patys nežinosite atsakymo, kas jus primygtinai skatins užsiimti tvarka šioje gyvenimo srityje. Nebus laiko svarstyti, ieškoti tinkamesnio sprendimo ar laukti palankesnės dienos. Imkitės atsakomybės nekonfliktuodami su namiškiais dėl to, kas šį kartą sės prie namų ūkio vairo.

Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Argi ne laikas būtų atsipūsti? Su tokiomis viltimis prabudę šeštadienį, galiausiai rasite tiek veiklos, kad pamiršite, jog visą savaitę svajojote tik pailsėti. Jei iš tiesų nuspręsite ilsėtis – rinkitės aktyvų poilsį, kuris jums suteiks ne tik naujo kvėpavimo, bet ir padės sukaupti jėgų ateičiai. Atsargiai vertinkite kiekvieną šiuo metu jus pasiekiančią naujieną.

Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Protingi ir apgalvoti veiksmai pastaruoju metu galėjo būti neįmanomi, tačiau dabar šis tas pasikeitė ir jūs galite tai nukreipti savo naudai. Dabar jums atrodo, kad triūsiate už du, o gal net už visus dešimt. Bet atminkite, kad už tai jūsų laukia atitinkamas įvertinimas: gausite lygiai tiek, kiek pastangų įdėsite į kiekvieną savo veiksmą.

Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atėjo savaitgalis, o jums rekomenduojama padirbėti. Neskubėkite įnikti į darbus. Pažiūrėkite į tai plačiau. Galėsite sustiprinti savo autoritetą, jei po pirmos pergalės neskubėsite užmigti ant laurų. Nerealios jūsų svajonės šiuo metu įgauna aiškias formas. Ryžtingai siekite jų, nesiblaškykite į šalis. Manote – tai ne apie jus? Pakeiskite požiūrį.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/ivairenybes/horoskopai/horoskopas-savaitgaliui-vasario-16-17-d-574-307489#ixzz2L9lhgtB0

Rodyk draugams
Kokia rytoj diena?orai savaitgaliui

Šiandien, penktadienį, debesų šydas, pradedant pajūriu, tankės. Vakarėjant ten jau gali prasidėti lietus. Kitas artėjančio ciklono požymis bus stiprėjantis pietvakarių vėjas. Aukščiausia oro temperatūra dieną pakils iki 13-18 laipsnių šilumos.

Šeštadienį daugelyje rajonų palis, gausesnio lietaus sulauks vakarų rajonai. Pūs gūsingas pietvakarių, vakarų vėjas. Oro temperatūra naktį numatoma 9-14, dieną laukiama 12-17 laipsnių šilumos.

Sekmadienį slėgis vėl ims sparčiai kilti, lietus liausis, vėjas taip pat ims rimti. Žemiausia oro temperatūra naktį numatoma 7-12, aukščiausia dieną 15-20 laipsnių šilumos.

Ateinančios savaitės pradžioje orai išliks pakankamai ramūs, be lietaus ir vidutiniškai šilti. Kitas ciklonas ir kartu jo nešamas lietus, vėjas ir vėsesnė oro masė šalį pasieks savaitės viduryje.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/orai/prognoze-savaitgaliui-permainingi-orai-tesis-60-248986#ixzz2L0TOVHXU

Rodyk draugams
Aštuoni idealių poros santykių kriterijai

Esame susiję daugybe lygmenų. Žmonės mus traukia fizine išvaizda, vertybėmis, talentais, temperamentu.

Kuo mūsų ryšys dvasingesnis, tuo didesnė galimybė sukurti gyvybingus ir dinamiškus santykius.

Svarbu prisiminti, kad santykiai trunka ilgai, o naujos romantiškos draugystės euforija trumpalaikė. Daug santykių problemų kyla todėl, kad prieš pasirinkdami partnerį žmonės nepagalvojo apie savo vertybes, pomėgius ar svajones.

Toliau patekiami aštuoni ryšio lygmenys leidžiantys pamąstyti apie tai kokius santykius norėtume susikurti. (Čia neįtrauktas seksualinis ryšys, kuris pats savaime vertas atskiro straipsnio.)

Fizinis ir materialus lygmuo

Užmezgę šio lygmens valdomą ryšį žmonės domisi vienas kito išvaizda, odos spalva, statusu, pinigais, turtu.

Aš noriu žmonos. Noriu turtingos moters. Noriu lieknos, jaunos ilgaplaukės. Noriu moters juodais plaukais ir tamsaus gymio.

Jei paskaitysite pažinčių skelbimus, pastebėsite, kaip mūsų kultūroje vyrauja šis ryšių lygmuo:

Aukštas, stuomeningas, padorus lyderis, sveriantis 174 svarų, 42 metų amžiaus, ieško lieknos moters krikščionės, 32 – 36 metų, smulkių bruožų ir malonios.

Arba: Pasitikinti 5 pėdų 6 colių ūgio 29 metų šviesiaplaukė, ilgakojė moteris ieško aukšto, išvaizdaus, finansiškai apsirūpinusio vyriškio 30 – 35 metų amžiaus kartu linksmai leisti laiką ir romantiškai draugauti.

Intelektualinis lygmuo

Protas gali tarnauti ego arba sielai. Kai mūsų protas tarnauja sielai, jis tampa išmintimi. Tada, siekdami išlaisvinti savo kūrybiškumą, gebėjimą spręsti problemas ir bendradarbiauti, išbandome įvairias idėjas ir mokymus.

Idėjos – tik priemonės, bet ne pabaiga. Kai protas tarnauja ego, patikime, kad mūsų idėjos yra tikras ir reikšmingas asmenybės vertės matas.

Informaciją ir žinias naudojame kaip įrankį, kad žmonėms padarytume įspūdį, apgintume įsitikinimus, įrodytume savo jėgą.

Tačiau galima gauti vien tik aukščiausius vertinimus, dėstyti universitete ir neturėti išminties nei atjautos.

Kai protas tarnauja ego, žmonės dažniausiai būna rimti, emociškai šalti ir teisuoliški.

Vyras, 49 metų, 5 pėdų 10 colių ūgio, 170 svarų svorio, geros formos, išsilavinęs, patrauklus, apsiskaitęs, smalsus, lydimas sėkmės ir finansiškai apsirūpinęs, ieško protingos, lieknos moters, ne aukštesnės kaip 5 pėdų 4 colių kartu gyventi name ant ežero kranto.

Pomėgių ir interesų lygmuo

Dažnai žmonės suartina panašūs pomėgiai. Pavyzdžiui, abu priklauso turistų klubui arba susitinka šokiuose ar boulingo varžybose. Pomėgis gali būti filmų žiūrėjimas, maisto gaminimas, dalyvavimas sporto, muzikos, kituose renginiuose.

Bendri pomėgiai suteikia didžiulį abipusį malonumą, didina buvimo kartu džiaugsmą.

Jeigu jūsų ir partnerio pomėgiai visiškai skirtingi, reikėtų paklausti savęs, ar norėsite savo mėgstamus pomėgius realizuoti vieni arba su kitais draugais. Ar jums bus priimtina, kad jūsų partneris savo aistromis dalinsis su kitais? Ar abu turėsite jėgų nuraminti vienas kitą, neaukoti tų dalykų, kurie jums teikia malonumą?

Kita vertus, bendri pomėgiai – tai tik statybinė plyta, bet ne tikrų santykių pamatas. Jeigu nėra dvasinio ryšio, poros gali pyktis ir jaustis vienišos netgi prašmatniame kurorte, ant kalno viršūnės ar prancūziškoje kavinėje.

32 metų VBV (vienišas baltaodis vyriškis) mėgsta lauko pramogas, žygius pėsčiomis, pietus gamtoje, žirgus, filmus, iškylas ir žvejybą. Ieško moters, kurios pomėgiai būtų panašūs.

Vertybių ir gyvenimo būdo lygmuo

Vertybės persmelkia visus ryšių lygmenis. Jos gali būti susijusios su materialiais turtais, vaikų auginimo klausimais, gyvenimo būdu, religija ar dvasiniais tikėjimais bei kitais dalykais, netgi valgymo įpročiais.

Vertybės atspindi, kaip mes leidžiame laiką, kaip prisidedame prie bendruomenės, kaip bendraujame su žmonėmis.

Turime būti sau nuoširdūs dėl vertybių, kurios mums yra svarbios. Jeigu žmogus, su kuriuo einame į pasimatymą, nebrangina tam tikrų mums svarbių vertybių dabar, negalima tikėtis, kad jos kada nors jam taps brangios.

Prisiminkite štai ką: kai rožinis romantinės draugystės spindesys išblanksta, prasideda ilga kasdienybė. Kas bus, jeigu jūs norite gyventi mieste ir turėti vaikų, o jis svajoja gyventi kaime ir auginti ožkas?

Kas bus, jeigu jūs mėgstate keliones pėsčiomis ir stovyklavimą gamtoje, o jam patinka prabangūs viešbučiai?

Jeigu esate pasinėrusi į dvasinę saviugdą, o jūsų partneris tuo visiškai nesidomi – kaip tai paveiks jūsų kasdienius pokalbius?

Ar šie skirtumai gali būti derybų objektas, ar vienas iš jūsų bus priverstas aukoti savo pomėgius ir svajones? Ir katras iš partnerių prisitaikys?

Jeigu esate įsimylėję, visa tai gali dabar pasirodyti ne taip svarbu ar aktualu, gal net tiesiog kaip nuobodžios mintys, tačiau vertybės „sukrautos“ giliai mūsų esybės gelmėje ir laikui bėgant, paprastai, beveik ar visai nesikeičia.

Dėl to svarbu apsispręsti, kurios vertybės yra pagrindinės, o dėl kurių gali būti diskutuojamos arba kurios nėra labai svarbios.

Kartais netgi labai mylėdami vienas kitą galime nebūti gera pora, nes mūsų vertybės ir gyvenimo troškimai yra tokie skirtingi, kad pareikalautų didžiulių abipusių kompromisų.

Dvasinga kaime gyvenanti moteris, 32 metų, muzikė, poetė, veganė, mėgstanti lauko užsiėmimus, filmus ir netikėtumus. Ieško vyro, kurio pomėgiai panašūs, kuris vertina sąžiningumą, humorą, intymumą, šeimą, bendruomenę ir nuotykius.

Psichologinis ir emocinis lygmuo

Sveikas psichologinis ryšys reiškia, kad esame nuoširdūs vienas kitam verbališkai ir neverbališkai. Mūsų galimybė būti nuoširdiems susijusi su mūsų prieinamumu ir su emocijų tėkme, su laisve nuo visokių istorijų, kurias esame sukūrę apie save, ir nuo gebėjimo susiderinti tarpusavyje.

Mūsų psichologinė branda – tai mokėjimas išsakyti savo jausmus bei poreikius ir pernelyg nesijaudinti dėl partnerio reakcijos.

Psichologiniam ryšiui susiformuoti reikia laiko. Kaupdami bendrą patirtį, pradedame pažinti vienas kito įpročius, džiaugsmus, aistras ir skirtybes.

Vienas su kitu elgiamės švelniai ir atsispiriame bet kokiai pagundai pasinaudoti savo žiniomis apie partnerio silpnybes.

Nuotykius mėgstantis vyras, 49 metų, 5 pėdų 7 colių ūgio, stabilus, profesionalas. Ieško ypatingų santykių, paremtų sąžiningumu, rūpesčiu ir įsipareigojimu žmogui, gebančiam branginti kasdienes dovanas. Mėgsta žygius pėsčiomis, gerą džiazą, pokalbius, žaismingumą. Vertina atvirumą, šilumą, nuoširdumą, kūrybiškumą ir humoro jausmą.

Kūrybiškumo ir aistros lygmuo

Kūrybiškumas sklinda iš mūsų sielos, jis žadina smalsumą, žavesį, vaizduotę. Kūrybiškumas, kad ir kaip būtų išreikštas – mylintis, žaidžiant, sprendžiant problemas – santykiams suteikia žaismingo jaudulio. Tarsi du žmonės ir jų mūzos susijungtų ir pradėtų darbą, kurio atskirai atlikti neįmanoma. Vienas plius vienas yra kur kas daugiau nei du.

42 metų vyriškis, gerai atrodantis, dailidė, stiprus ir žaismingas. Nori dainuoti, šokti, žaisti ir švęsti gyvenimą drauge. Tyrinėja gyvenimo ribas. Mėgsta meną, teatrą, pasivaikščiojimus, slėptis vienumoje. Vertina šilumą, geranoriškumą ir nuoširdumą.

Dvasingumo lygmuo

Dvasinius ryšius kuriame atvira širdimi, mes norime, kad partneris mus kuo geriau pažintų, esame pasiruošę keistis ir augti. Atveriame širdis ir jodvi susilieja į vieną. Atsiduodame vienas kitam, nors ir esame įsipareigoję eiti savo keliu. Čia yra Aš, Tu ir Mes. Lyg du vandens lašai susilieję vandenyne, mes egzistuojame kaip atskiri žmonės, kaip pora ir dalis dar didesnės esybės.

Dvasiniai ryšiai leidžia partneriams sugerti vienas kitą ir suderinti savo virpesius. Dažnai įgyjame tarsi telepatinių galių ir sugebame nujausti, apie ką kitas galvoja ar ko jam reikia.

Žmonės, siejami dvasinio ryšio, savo sąjungą saugo kaip švytintį brangakmenį. Skirtumai ar konfliktai priimami kaip spręstini dalykai, bet ne priežastimi pulti vienas kitą. Tikslas – sutvirtinti tarpusavio ryšį, o ne siekti asmeninių pergalių.

Kada gyvenimą užtemdo praradimai ar traumos, netikėti ar dideli sunkumai, tokiems partneriams padeda jų ryšys – jie gali apkabinti vienas kitą, bet ne atsiriboti vienas nuo kito. Sąjunga – tai nuolatinis dėkingumo šaltinis. Čia duodame švelniomis akimis, nuoširdžiai ir geranoriškai, nieko neslėpdami, nieko nereikalaudami ir tik iš meilės.

Šie žmonės moka palaikyti puikius santykius ir netgi pakilti virš jų, susilieti į vienį. Jie yra vienas kito širdyje, o jų santykiai – Mylinčiojo širdyje.

Prisijunk prie mano stebuklingos ir paslaptingos kelionės. Dvasinga moteris, dailės mokytoja, 43 metų, žaisminga, kūrybinga. Ieško panašaus žmogaus, vertinančio intymumą, sąžiningumą ir bendrystę, kviečia kartu patirti draugystę, meilę bei dvasinį ryšį. Mėgsta džiazą, klasikinę muziką, teatrą, žygius pėsčiomis, plaukiojimą kanojomis, nuotykius, filmus ir jaukų namelį. Pasakyk, kas tu esi.

Esmės lygmuo

Esmė – tai tiesiog buvimas. Gyvename negirdėdami proto balso, be atminties, be asociacijų, be praeities potyrių ir išmoktų dalykų. Nėra jokių atskirybių – tik sąjunga su ramiu vidiniu centru, kuris siejasi su didžiąja visatos tuštuma – energijos lauku, esančiu anapus minčių, anapus ego.

Kai bendravimą valdo esmės lygmuo, esame nuoširdūs, malonūs, atjautūs. Žmones matome tokius, kokie jie yra.

Esmės lygmenyje esame pastovus sąmonės srautas, gyvas kiekvieną akimirką, nesirūpinantis dėl praeities ar ateities. Jei būtume visiškai šiame lygmenyje, tikriausiai nerašytume pažinčių skelbimų. O jeigu vis dėlto parašytume, tai jis skambėtų maždaug taip:

Kas aš esu? Kas tu esi? Keliaukime kartu.

Kuo aukštesnį tarpusavio ryšio lygį pasiekiame (ypač – psichologinį, kūrybiškumo ir dvasinį), tuo labiau priartėjame prie pačios būties esmės: nukrinta mūsų kaukės, atlyžta baimės, mes keliaujame, džiaugsmingai mėgaudamiesi kiekviena dabarties akimirka.

Rodyk draugams
Valentino diena

Valentino diena arba Šv. Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjelių arba meilės diena.
Manoma, kad Šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris gyveno II a. Tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įsakymą, draudžiantį tuoktis. Šitaip jis siekė, kad kuo daugiau vyrų eitų kariauti ir gintų imperiją nuo išorinės agresijos ir vidinės netvarkos. Imperatorius manė, kad vedę vyrai yra emociškai labiau prisirišę prie savo šeimų, todėl negali būti geri kariai. Vyskupas Valentinas, matydamas jaunų žmonių skausmą, juos sutuokdavo slapčia. Klaudijus II išgirdęs apie tokį vyskupo elgesį, jį suėmė ir uždarė į kalėjimą, kur vasario 14 d. Valentinas buvo nubaustas mirtimi. Po kiek laiko Valentinas buvo paskelbtas šventuoju.

Lietuvoje ši šventė yra labai nesena – ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Kai kurie kultūros istorikai ir etnografai mano, kad panaši šventė senovės lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena.

Rodyk draugams
Keturi partnerių tipai

Pastebimas didelis panašumas tarp vaiko prisirišimo pobūdžio prie jį prižiūrinčių asmenų kūdikystėje ir to, kokie yra asmens intymūs ryšiai su partneriu suaugus.

Kai kurie socialiniai psichologai teigia, kad santykius galima klasifikuoti tiesiog pagal M. Ainsworth pasiūlytus bazinio prieraišumo tipus:

1) Saugus. Jaunuoliai „saugiai“ prisirišę prie artimųjų vaikystėje, savo dabartinius santykius su meilės partneriu apibūdina kaip komfortabilius ir teikiančius malonumą. Jie pasitiki savo partneriu, jo sąžiningu įsipareigojimu, pasišventimu.

2) Nesaugus dvilypis (ambivalentiškas). Šių žmonių vaikystėje tėvų nuotaikos neprognozuojamai keitėsi, tai mylėjo, tai baudė ir vaikui nebuvo aišku kodėl. Jie nėra tikri dėl ryšių. Nuotaika dažnai keičiasi. Kartais jiems gali atrodyti, kad partneris nepakankamai juos myli ar gali palikti. Dėl to nuolat patirdami nerimą jie spaudžia savo partnerį ir taip rizikuoja išties susilaukti liūdnų pasekmių.

3) Nesaugus vengiantis. Dėl nesėkmingo bendravimo vaikystėje su tėvais, emocinės paramos trūkumo „vengiantiems“ partneriams artumas asocijuojasi su nesaugumu, tad kelia diskomfortą. Jiems sunku pasitikėti kitais, jie nenori visiškai įsipareigoti, pasišvęsti glaudesniems santykiams.

4) Dezorganizuotas prieraišumas. Tai žmonės nepatyrę savo vaikystėje pastovesnių santykių, šilumos ir meilės kitaip sakant. Išmoko išgyventi pažeidinėdami žmogiškų santykių taisykles ir normas. Santykiuose jie neieško meilės, pakanka, kad jų bijotų, juos gerbtų.

Žinoma, tokia klasifikacija tėra teorinė, o ne griežta taisyklė. Čia tik numatoma bendra tendencija, tad įmanomos įvairios išimtys, savitumai.

Manau kad vaikystė tikrai paveikia būsimus santykius,galiu pasakyt kad bent tai ką skaičiau tiko man,ne grynai vienas kuris tipas bet teisybės manau yra.AMLIV

Rodyk draugams