BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Tarptautinė darbo diena(arba nedarbo bet darbo diena:D)

Tarptautinė darbo diena švenčiama gegužės 1 d.

Tarptautinės darbininkų dienos istorija siekia 1886 m. Tų metų gegužės 1 d. Čikagos miesto policija malšino darbininkų demonstraciją, kurios metu darbininkai reikalavo sutrumpinti darbo laiką iki 8 valandų per dieną. Malšinant demonstraciją neapsieita be aukų. 1889 m. Paryžiaus 2-asis tarptautinis kongresas paskelbė gegužės 1-ąją viso pasaulio darbininkų solidarumo diena.

Lietuvoje ši pompastiška šventė legalizuota sovietų okupacijos metais. Todėl, atgavus nepriklausomybę, šventės atsisakyta. Organizatorių teigimu, dabar Tarptautinės darbininkų šventės metu siekiama atkreipti dėmesį į darbininkų teises, padėti bedarbiams įveikti skurdą, pasirūpinti darbininkų sauga ir sveikata. Tarptautinė darbo diena Lietuvoje paskelbta valstybine švente.

Rodyk draugams
Must Have pavasariui/vasarai 2013

Atėjus šiltiems orams dažniai pasikeičiame savo spintos turinį. Nauji vasariški rūbai teikia šilumą, gerą nuotaiką, užgožia blogas mintis, todėl mes labiau rūpinames šiltojo sezono garderobu. Šis, pavasario/vasaros 2013 metų sezonas pateiks, išties, daug minimalistiškų bet kartu ir išskirtinių drabužių bei aksesuarų varijacijų. Sugrįšime vėl į 60-uosius su savo mamos ar senelės smailėjančiais bateliais, užgošime kaitinančią saulę masyvia skrybele, norėsime savo aksesuarų dėžutę papildyti stambiais kaklo papuošalais, o prie paprastos dryžuotos suknelės priderinti išskirtinę delninę. Štai toks naujasis sezonas!, – toks kokio geis kiekviena gatvės madistė bei kiekviena moteris norinti atrodyti madingai, šiuolaikiškai bei įdomiai !

Dryžuota suknelė ar palaidinė, pasirodė beveik kiekvienoje šio sezono kolekcijoje. Galima teigti, kad tai taps vienas iš pagrindinių sezono hitų. Kolekcijose išvydome įvairaus dydžio ar spalvų dryžuotas palaidines, sukneles, kelnes. Tačiau viena iš pagrindinių spalvų, vis dar, išliks juodai balta. Puikius drabužius siūlo greitosios mados tinklas Zara. Tenai puikiai atkurti drabužiai lyg nuo podiumo. Ši parduotuvė siūlo nepabijoti savo klientėm užsivilkti šilkines dryžuotas kelnias ar šilkinius, lengvai krentančius marškinius – nes su šiais drabužaisi Jūs tikrai išsiskirsite gatvėje !
Skrybelė – neatsiejamas vasaros aksesuaras. Sakytumėme koks čia dar must have galėtų būti!? Tačiau garsūs Saint Laurent Paris mados namai pristatė beveik visą kolekciją, kurių manekenių galvas puošė masyvi juoda skrybelė. Siūlome ne tik juodas, akis uždengiančias skrybėles, tačiau ir paprastas šiek tiek primenančias fedoras taip pat.

Smailėjantys bateliai – vienų nekenčiamiausia avalynė, o kitų lyg naujai išrasta aukštakulnių rūšis. Nors ir kaip nekenčiama būtų smailėjanti avalynė, tačiau mados sostinių moterys jau seniai sugražino šiuos pamirštus batelius į savo spintą. Jeigu, vis dar, vengiate šių batelių bei nenorite tokių smailėjančių, kaip pristatė Louis Vuitton, siūlome Jums Balmain ar Zaros sukurtus batelius. Šie, savo kurtų batelių nenusmailina, o palieka šiek tiek bukus. O jeigu vis tiek vengiate, bet norite turėti vieną iš pagrindinių tendencijų, siūlome Jums Massimo Dutti batelius, šie yra Louis Vuitton analogai, todėl priekis yra truputį smailėjantis, o ant šio užkabintas kaspinėlis, lygiai toks pat, kaip ir minėtos firmos bateliuose.

Atsibodo paprastos, neįdomios delninukės? Nenusiminkite! Šį sezoną dizaineriai, išties, pristatė begalę įvairiausių formų, raštų, faktūrų delninių. Verta atkreipti dėmesį į CHANEL mados namų kurtas delninukes. Šios ne tik primena lego žaislų kaladėles, bet kai kurios yra ir permatomos. Vis dėlto, šių mados namų delninukės kainuoja nežmoniškus pinigus, todėl greitieji mados tinklai siūlo šių mini rankinukų analogus. Jeigu susižavėjote CHANEL pasiūlyta delnine, panašią galite nusipirkti ir Zara parduotuvėje, o jeigu domitės Emilio Pucci rankinuku, puikius analogus sukūrė Mango parduotuvė. Kiekviena moteris neabejinga madai, turbūt matė Celine mados namų šiltojo sezono kolekciją bei garsias rankines primenančias susuktą popierinį maišelį, jeigu gailite begalės pinigų ant originalios, Zara siūlo lygiai tokią pačią už žymiai mažesnę kainą.

Įsivaizduokite: juoda prigludusi suknelė, smailėjantys juodi bateliai, o ant kaklo žaižaruojantis masyvus papuošalas. Argi nenuostabu? Tai tik viena smulki aprangos detalė, tačiau ši visą įvaizdį gali pakeisti neįtikėtinai. Dizaineriai įsidrasinę siūlo įvairaus tipo kaklo puopuošalų. Vieni iš įdomiausių būtų CHANEL mados namų pristatyti kaklo vėriniai, kurie dekoruoti smulkiais bei stambiais perlais. Analogiškus siūlo ir greitosios mados parduotuvė Zara. Taip pat, dizaineriai siūlo nepabijoti ir auksnių grandinių, šios puikiai derės prie baltų ar juodų marškinių, megztinio ar švarko.

Vienas iš šio sezono tendencijų – metalizuotas audinys. Užkariauja ne tik podiumus, bet ir pavergia kiekvienos madistės širdį. Norint rasti šios medžiagos drabužį, teks šiek tiek paplušėti ar palaukti kol greitieji mados tinklai pradės kurti podiumo analogus. Be abėjo, galite pabandyti pasikuisti padėvėtų drabužių parduotuvėse ar audinių ateljė nusipirkti blizgios medžiagos bei pasisiųti kokią palaidinę ar marškinius!

Na matosi, kad tikrai mada sukasi ratu,juk net tie patys smaili batai buvo taip negražu,o dabar?:DAMLIV

Rodyk draugams
Kūno tipai pagal planetas

Ne tik kūno kalba, bet ir sudėjimas gali daug papasakoti apie žmogų, atskleisti silpnąsias ir stipriąsias puses, jausmingumą ir protą. Žmogaus kūnas – tarsi veidrodis į kosmosą, todėl skiriami septyni kūno tipai, kurie atitinka Saulę, Mėnulį ir penkias artimiausias planetas: Merkurijų, Venerą, Marsą, Saturną ir Jupiterį.

Saulės tipo (dvasininkai): vidutinio ūgio, liekno kūno sudėjimo. Tokie žmonės atrodo trapūs ir gležni. Plaštakos ir pėdos ilgos ir plonos. Didelį fizinį krūvį pakelti – ne jiems. Jų pečiai ir kakta gana platūs, todėl atrodo jaunesni nei yra. Oda skaisti. Jie kūrybingi ir elegantiški, tačiau gana vaikiški ir naivūs. Žymūs Saulės tipo žmonės: princesė Diana, Tvigi.

Mėnulio tipas (kūrybingi svajotojai): paprastai tai – aukšti, minkšto, ne raumeningo kūno žmonės. Jų formos aptakios, plaštakos ir pėdos didelės. Jie eina lėtu žingsniu, regis, vilkdami kojas. Galva apvali, šiek tiek platesnė smilkinių srityje. Linkę priaugti svorio, todėl senatvėje dažniausiai turi dvigubą pasmakrę. Žymūs Mėnulio tipo žmonės: Eltonas Džonas, Alfredas Hičkokas.

Merkurijaus tipo (šlovė ir turtai) – vikrūs ir gudrūs merkuriečiai smulkaus sudėjimo, neilgomis galūnėmis, lanksčiais pirštais ir mažomis pėdomis. Ausys viršuje šiek tiek išsikišusios, smailėjančios. Veidas ovalus, smakras smulkus ir smailėjantis. Akys mažos, bet žvilgsnis skvarbus. Žymūs Merkurijaus tipo žmonės: Kim Besindžer, Vladimiras Putinas.

Veneros tipo (grožis ir harmonija) – vidutinio ūgio, grakštūs ir dailių formų. Proporcingos figūros, tačiau linkę priaugti svorio. Išsiskiria ilgomis kojomis, apvaliais klubais ir mažomis pėdomis. Veido išraiška maloni. Veidas apvalus arba ovalus, jokių duobučių ar ryškių skruostikaulių. Žymūs Veneros tipo žmonės: Merilin Monro, Meraja Keri.

Marso tipo (drąsa, ryžtas) – vidutinio ūgio, šiek tiek kampuotos figūros, liemuo neryškus, laikysena tiesi. Marso tipo žmonės raumeningi, kaklas stambus, o krūtinė plati. Pagal figūrą kojos gana trumpos. Veidai apvalūs arba kvadrato formos. Oda rausva ir šiek tiek storesnė. Nedidelės akys dažnai būna rudos spalvos. Žymūs Marso tipo žmonės: Britnė Spyrs, Selma Hajek.

Saturno tipo (vienišiai) – aukščiausi ir liekniausi iš visų tipų. Smulkių kaulų, daugelio laikysena truputį pakumpusi, netaisyklinga. Veidai pailgi, ryškūs skruostikauliai. Jų veidai atrodo liūdni. Vyrams labai išryškėjęs Adomo obuolys. Žymūs Saturno tipo žmonės: Margaret Tečer, Abraomas Linkolnas.

Jupiterio tipo (lyderiai) – vidutinio ūgio ir sudėjimo. Jų laikysena taisyklinga, pečiai ištiesti, todėl atrodo pasitikintys savimi. Akys didelės ir išraiškingos. Nosis tiesi, lūpos putlokos, smakras dažnai būna su duobute. Plaukai dažniausiai rusvi arba kaštoniniai, nors gali būti ir šviesūs. Žymūs Jupiterio tipo žmonės: Dajana Kyton, Martinas Liuteris Kingas.

Rodyk draugams
Balandžio 22 d. – Tarptautinė motinos Žemės diena

Šią dieną Lietuvoje

1919 m. Vilniuje įkurtas Vilniaus lietuvių komitetas, kuris lenkų okupuotame krašte veikė lyg neoficiali Lietuvos Respublikos atstovybė, finansavo Vilniaus krašto lietuvių švietimą, periodinę spaudą, rengė tautines šventes ir parodas. 1935 m., Lenkijos administracijai komiteto pavadinime įžvelgus Lietuvos pretenzijas į Vilnių, pervadintas Tautiniu Vilniaus lietuvių komitetu.

1953 m. gimė aktorius ir režisierius, pagarsėjęs dainuojamosios poezijos atlikėjas, Kostas Smoriginas. 1967 m. gimė viena iš Sausio 13-osios įvykių prie televizijos bokšto aukų, žuvusių ginant Lietuvos laisvę, Loreta Asanavičiūtė.

1997 m. likviduotas Lietuvos akcinis inovacinis bankas. Išvogtas lėšas indėlininkams valstybė įsipareigojo gražinti išplatinusi specialią, iki 400 mln. litų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių emisiją

1999 m. Kauno „Žalgiris“ rezultatu 82:74 Eurolygos finalo varžybose Miunchene (Vokietija) įveikė italų Bolonijos „Kinder“ komandą ir pirmą bei vienintelį kartą tapo Eurolygos čempionu.

2002 m. Jungtinių Amerikos Valstijų federalinis tyrimo biuras (FTB) pagrobtos kunigo Ričardo Mikutavičiaus paveikslų kolekcijos paieškos operaciją, vykdytą Lietuvos policijos, įvertino kaip pavyzdinę organizuojant tarptautinį bendradarbiavimą ir įtraukė į FTB akademijos mokymo programą.

Šią dieną pasaulyje

Tarptautinė motinos Žemės diena pradėta minėti 2009 m. Žemės planeta yra mūsų namai, tad gyvenkime su ja harmoningai. Dar viena diena pamąstyti apie gamtą, ekologiją, mūsų planetą… Ei, tik nesakykite jai, kad pati kalta, jog tiek daug vaikų prigimdė!

Brazilai švenčia savo šalies atradimo dieną. Aišku, ją daug seniau jau buvo atradę indėnai, o šiandien minima data, kuomet 1500 m. pirmasis europietis, Pedro Alvaresas Cabralas, žengė į šią žemę.

1529 m. Ispanija ir Portugalija pasirašė Saragosos sutartį, kuria pasidalino rytinį Žemės pusrutulį tarpusavyje. Nieko, netrukus joms buvo priminta, kad pasaulyje yra ir daugiau valstybių.

1864 m. JAV kongresas priėmė monetų įstatymą, kuriame buvo nurodyta, kad ant visų Amerikoje kalamų monetų privalo būti iškalti žodžiai „Mes tikime Dievu“ (In God We Trust).

1906 m. Atėnuose (Graikija) prasidėjo vasaros olimpinės žaidynės. Jose varžėsi sportininkai iš įvairių šalių, buvo dalinami medaliai, tačiau šiais laikais Tarptautinis olimpinis komitetas šių žaidynių nepripažįsta olimpinėmis ir net nemini savo istorijoje. Mat po pirmųjų sėkmingų olimpinių žaidynių, Graikija turėjo visą būtiną infrastruktūrą ir pasišovė jas organizuoti kas ketverius metus. Taigi, pagal planą, kas ketverius metus turėjo vykti tarptautinė olimpiada vis kitoje šalyje, o praėjus dvejiems metams po jos – olimpiada Atėnuose. Nors šios žaidynės pasirodė kur kas populiaresnės, negu 1900, 1904, 1908 m. ištęstos ir nuobodžios olimpiados, vis dėlto tradicija nebuvo pratęsta. Tam tikra prasme šiuo metu šios olimpiados vaidmenį atlieka žiemos olimpinės žaidynės.

1912 m. Peterburge (Rusija) pradėtas leisti įtakingiausias ir ilgiausiai ėjęs Rusijos, o po to Sovietų Sąjungos, komunistų partijos laikraštis „Pravda“ (Tiesa).

1915 m. pirmą kartą pasaulio istorijoje panaudotas cheminis ginklas. Pirmojo pasaulinio karo mūšyje prie Ypro (Belgija) Vokietijos armija prieš sąjungininkus panaudojo chloro dujas. Apsinuodijo 15000 žmonių, 5000 jų mirė.

1945 m. po to, kai Raudonoji armija be pasipriešinimo užėmė Eberswaldę miestą (Vokietija), Hitleris savo požeminėje būstinėje pripažino, kad karas jau pralaimėtas ir pareiškė, kad vienintelė garbinga išeitis jam yra nusižudyti.

1969 m. britų buriuotojas Robinas Knox-Johnsonas pirmasis vienas buriniu laivu be sustojimo apiplaukė pasaulį.

1993 m. išleista pirmoji Marco Andreeseno interneto naršyklės „Mosaic“ versija. Tai buvo pirmoji populiari, plačioms masės suprantama ir nesudėtinga naudoti interneto naršyklė, kuri ir pradėjo pasaulinio tinklo populiarumo bumą.

2000 m. anksti ryte, prieš patekant saulei, ginkluoti FTB kariai įsiveržė į namus Majamyje (JAV) ir jėga paėmę iš JAV gyvenančių giminių berniuką Elianą Gonzalezą, grąžino jį tėvui į Kubą. Taip užsibaigė beveik metus užsitęsusi vaiko globos drama, kuri kažkuo labai primena įvykius Garliavoje. 1999 m. Gonzalezo motina su vaiku mėgino pabėgti iš Kubos, pakeliui motina nuskendo, o išgelbėtą vaiką priglaudė jo giminės Majamyje. Kuboje likęs tėvas pareikalavo, kad vaiką jam grąžintų, o JAV teismas patvirtino, kad reikalavimas teisėtas. Tačiau giminaičiai Majamyje pakėlė triukšmą, kad tėvas komunistas, kad Kuboje vaiką nužudys, kad čia jam geriau ir jis jaučiasi saugus. Minios protestuotojų susibūrę aplink namą „gynė“ berniuką nuo valdžios „niekšų“. Jėga perimtas berniukas po keturių valandų jau buvo su tėčiu, o JAV naujienų agentūros išplatino laimingo vaiko nuotraukas. Jis ir dabar gyvena Kuboje, mokosi karo mokykloje ir yra tikras komunistinės šalies patriotas. 2006 m. JAV teismas nutraukė bylą dėl per didelės jėgos panaudojimo perimant vaiką.

O jei trokšti tiesiog linksmai praleisti šiltą pavasarį, gali kartu su amerikiečiai, paminėti spalvotų pupos formos saldainių dieną. Įvairių sulčių skonio, želatininiai ir sproginėjantys burnoje, jie puikiai padės praleisti laiką gamtoje – vaikštai po mišką, mėtai į burną spalvotus rutuliukus ir jautiesi lyg uogautum!

Rodyk draugams
Savaitės orų apžvalga

Pirmadienį pro debesis mėgins prasiplėšti saulės spinduliai, lietaus jau visai neprognozuojama. Pūs nestiprus pietų, pietryčių vėjas. Temperatūra kils iki 7–12, vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, iki 15 laipsnių šilumos.

Antradienį vakariniu anticiklono pakraščiu į Lietuvą plūsta šiltas sausas oras. Dangumi plaukia vien balti debesėliai. Pučia stiprokas, bet šiltas pietryčių vėjas. Popiete temperatūra daug kur sieks 15 laipsnių šilumos.

Trečiadienio rytą ir dieną per Lietuvą slinks šaltesnio oro frontas. Naktį išliks mažai debesuoti, sausi orai. Temperatūra sieks 2–7 laipsnius šilumos. Nestipriai pūs pietryčių vėjas. Rytą vakariniame šalies pakraštyje jau pasirodys lietaus debesys, pajūryje ir vakariniame Žemaitijos kalvų šlaite palis.

Dieną debesys ir trumpai trunkantis lietus stumsis į rytus, apimdamas daugiausia vakarinius, šiaurinius rajonus. Lietaus intensyvumas keliaujant iš Žemaitijos į rytus vis labiau menks. Dieną temperatūra Žemaitijoje svyruos tik apie 10–13 laipsnių, o pajūryje bus vos 7–9 laipsniai šilumos, rytinėje dalyje oras šils iki 14–18 laipsnių. Praslinkus frontui vėjas pasisuks iš pietvakarių.

Ketvirtadienį į mūsų šalį vėl plūstelės nauja, dar didesnė šilumos porcija. Naktį žymesnio lietaus nenumatoma. Vietomis susidarys rūkas. Temperatūra naktį bus beveik kaip vasarą – 4–9 laipsniai šilumos. Vėjo beveik nejausime. Dieną bus nepastoviai debesuota. Lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas pūs iš pietų, pietvakarių, 7–12 m/s. Temperatūra dieną šoktelės 15–20 laipsnių šilumos, pietiniuose šalies rajonuose gali būti dar laipsniu kitu šilčiau.

Penktadienį per Lietuvą praslinks šaltasis atmosferos frontas, todėl nebebus taip šilta kaip ketvirtadienį. Naktį daug kur, dieną vietomis, daugiausia rytiniuose rajonuose, palis. Pūs pietinių krypčių vidutinio stiprumo vėjas. Temperatūra naktį svyruos tarp 5-10, dieną 12-17, prie jūros 9-11 laipsnių šilumos.

Šeštadienį atmosferos slėgis kils. Lietuvą pasieks anticiklono pakraštys. Trumpai palis tik kai kur. Naktį pūs vidutinis pietvakarių vėjas, dieną vėjas pasisuks iš šiaurės vakarų, bet taip pat bus vidutinio stiprumo. Temperatūra naktį pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną pakils iki 9-14, pajūryje tik iki 6-8 laipsnių.

Sekmadienį anticiklono įtaka stiprės. Kritulių nenumatoma. Vėjas šiaurės, 3-8 m/s. Temperatūra naktį svyruos tarp 2 laipsnių šilumos ir 3 laipsnių šalčio, įdienojus oras sušils iki 8-13 laipsnių šilumos.

Mažai keisis orai ir pirmadienį. Kritulių vis dar nenumatoma. Pūs silpnas šiaurinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį daugelyje šalies rajonų bus silpnai neigiama, dieną numatoma 9-14 laipsnių šiluma.

Rodyk draugams
Žibutės:)))

Žibuoklė (lot. Hepatica) – vėdryninių (Ranunculaceae) šeimos augalų gentis. Lietuvoje vienintelė rūšis – triskiautė žibuoklė (Hepatica nobilis). Karpatuose auga dar viena šios genties rūšis - transilvaninė žibuoklė (Hepatica transsilvanica). Taip pat yra daug išvestinių rūšių.

Triskiautė žibuoklė (lot. Hepatica nobilis, angl. Kidneywort, vok. Leberblümchen) – vėdryninių (Ranunculaceae) šeimos, žibuoklių (Hepatica) genties augalas. Dar vadinamas žibute, žibuole, kepenų žolėle ir kt.

Daugiametis, apie 5-25 cm aukščio žolinis augalas, turintis trumpą šakniastiebį ir ilgais minkštais lapeliais apaugusį stiebą. Lapkočiai ilgi, apaugę ilgais švelniais plaukeliais; lakštai triskiaučiai, su širdiškais arba inkstiškais pagrindais ir plačiomis lygiakraštėmis skiautėmis. Lapų viršutinė pusė žalia, neplaukuota, o apatinė – violetinio atspalvio, ilgais, minkštais, šilkiškais plaukeliais. Pamatiniai lapai žiemojantys. Žiedai pavieniai, vainiklapiai 6-7, kurie melsvai violetiniai, išorinėje pusėje šviesesni. Nektarinių nėra, kuokelių daug, kurie su baltais ar rausvais koteliais ir beveik baltomis dulkinėmis. Vaisiai pailgi, plaukuoti, su snapeliu.

Žydi balandžio – gegužės mėn. Sėklas platina skruzdėlės. Auga lapuočių, mišriuose ir spygliuočių miškuose, pamiškėse.

Vaistams vartojama žolė, lapai ir žiedai. Lapai pjaunami tik jauni, be lapkočių, augalams peržydėjus, žiedai – žydėjimo pradžioje.

Lapuose yra glikozido hepatrilobino, ranunkulino, protoanemonino, rauginių, mineralinių medžiagų, cukraus, saponinų.

Auginamas darželiuose kaip dekoratyvinis augalas; yra išvestų dekoratyvinių formų. Nuodingas Nuodinga.Rodyk draugams
Jau šypsos saulelė

Jau šypsos saulelė
Kaitri ir graži,
Jau šniokščia upeliai
Didi ir maži.

Pavasaris žengia
Grožybių keliu
Ir apsiaustu dengia
Jau žemę žaliu.

Jau vėl bijūnėliai,
Vėl rūtos žydės;
Miške čiulbuonėliai
Gražiai vėl čiulbės.

Skrajos vėl žirgeliai
Ir gražūs drugiai,
Greit, mieli vaikeliai,
Pažaisim smagiai.

Rodyk draugams
Kaip išlaikyti meilę

Posakis “iš akių – ir iš širdies” toli gražu ne visada yra teisingas. Tačiau norint išlaikyti meilę, kai jus skiria dideli atstumai, reikia papildomų pastangų.

Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės išlaikyti jausmus išsiskyrus:

9

Būkite visą laiką užimta

Išvažiavus mylimajam, neretai užplūsta netikrumo jausmas. Tik ką buvote kartu, pripildyta jausmų – o dabar pasilikote viena, turinti visur viską daryti pati. Užplūsta ilgesys, neramios mintys, nerimas dėl ateities.

Pats svarbiausias žingsnis, kurį privalote padaryti – iš visų jėgų stengtis, kad jūsų gyvenimas nesustotų.

Darykite ne tik tai, kas būtina, tačiau taip pat ir tai, kas įdomu, o ypač tai, kuo seniai norėjote užsiimti, tačiau vis nesurasdavote laiko.

Stenkitės pastoviai būti užsiėmusi – rūpinkitės šeima, tėvais, draugais, palaikykite santykius su draugais. Jeigu pradėjote nuo jų tolti – būtinai atstatykite santykius – paskambinkite, susitikite.

Išsiskyrimas su mylimuoju tikrai nereiškia, kad turite atsiriboti nuo pasaulio. Kuo daugiau save įzoliuosite, tuo netikrumas ir nepasitikėjimas savimi augs.

Normalus ir sveikas žmogus niekada nėra atsiribojęs nuo visuomenės, visada turi jį palaikančius socialinius ryšius.

Kartu neapsiribokite vien tik esančiais ryšiais, o juos plėskite, ypač ieškodama užsiėmimų, kurie padėtų realizuoti savo gabumus ir talentus, tobulėti.

Pastovus bendravimas

Pastovus bendravimas, žinoma, yra pagrindinė problema tais atvejais, kai jus skiria didelis atstumas. Tačiau stebėtina, kiek daug porų neįvertina jo svarbos išsiskyrus.

Mūsų amžiuje, kai yra tiek daug modernių ryšio priemonių,mobilūs telefonai, el.paštas, skype, socialiniai tinklai ir t.t. bendrauti yra tikrai nesunku.

Todėl stenkitės bendrauti su savo mylimuoju kiek galima dažniau. Jeigu neišeina bendrauti gyvai – bent jau siųskite žinutes arba elektroninius laiškus.

Tačiau, jeigu rašote, būtinai stenkitės ir pakalbėti “gyvai” telefonu arba per skype bent kartą per savaitę. Tai duoda betarpiško bendravimo ir partnerio pajautimą, kuris toks svarbus išsiskyrus.

Pasistenkite, kad tokio bendravimo metu niekas jūsų nepertrauktų (tai ypač svarbu).

Pastovus bendravimas – pagrindinė artimų santykių išlaikymo salyga. Jeigu to nedarote – jūsų santykiams gręsia didelis pavojus.

Išsakykite savo lūkesčius

Įsitikinkite, kad su savo mylimuoju, kuris yra toli, vienodai matote jūsų ateities santykius ir vienas kitą puikiai suprantate.

Tai reiškia, kad išsiskyrimas jums abiems yra tik laikinas dalykas, kuris po kiek laiko praeis, todėl turite abu pagalvoti kaip jo metu išlaikyti ir sustiprinti savo santykius.

Svarbu atvirai išsakyti mylimajam savo lūkesčius ir baimes, nelaikyti jų savyje.

Šiuo atveju tikrai nebijokite sugadinti su juo santykių. Atviras pasisakymas tiktai sustiprins santykius, sukurs visai kitą tarpusavio pasitikėjimą.

Labai svarbu išsakyti mylimajam savo lūkesčius. Jeigu jums atrodo, kad vienas jūsų neįdeda pakankamai laiko ar pastangų norėdamas bendrauti – aiškiai tai išsakykite – juk jums tai svarbu.

Jeigu pamatysite, kad partneriui tai ne taip svarbu, kaip jums – sulaikykite savo neigiamas emocijas, nepriekaištaukite. Vyrai kartais kitaip mato tarpusavio santykius, jų poreikis bendrauti yra mažesnis.

Tačiau visada yra naudinga išsakyti savo norus. Jeigu mylimajam esate svarbi – jis tikrai juos atsimins.

Darykite kažką kartu

Ignoruokite atstumą tarp jūsų, darykite kažką kartu. Neapsiribokite vien tik telefono skambučiais ar pokalbiais per skype. Jie gali tapti rutina, nebebūti įdomiais.

Jeigu išsiskyrėte ilgesniam laikui – būtina daryti kažką kartu. Kažką, kas jus jungtų.

Pagalvokite, juk gyvendami kartu, žmonės ne tiek kalba, kiek daro kažką kartu. Taigi, stenkitės atrasti tokių dalykų, kuriuos galėtumėte daryti kartu per atstumą.

Parekomenduokite vienas kitam gerą filmą ar interneto svetainę, kuriuos pasižiūrėję ar paskaitę straipsnį, tuoj pat galėtumėte pasidalinti šviežiais įspūdžiais, pasidalinkite įvairiais patarimais, paskatinkite tobulėjimui, saviraiškai.

1

Nesistenkite kontroliuoti

Išvenkite pagundos kontroliuoti toli esančio mylimojo gyvenimą. Tai gali labai apnuodyti santykius.

Negalvokite, kad vos tik išvykęs toliau, jis tuoj pradės daryti kažką bloga. Jūs nežinote, kokioje situacijoje mylimasis atsiduria išvykęs, su kokiomis aplinkybėmis susiduria, ką turi daryti, kur eiti ir t.t., todėl kišimasis į jo gyvenimą ir kontroliavimas gali tik pakenkti, išskyrus tuos atvejus, jeigu jis pats paprašytų patarimo ar pagalbos.

Nepradėkite tardyti savo mylimojo kaskart, kai jis kur nors nueina su draugais, arba neatsiliepia į jūsų skambutį. Tai kad jus skiria tūkstančiai kilometrų, visiškai nereiškia, kad jo gyvenimas sustojo. Kaip ir jums, jam yra daugybė būtinų darbinių ir socialinių kontaktų, kuriuos jis turi palaikyti, pagaliau visokių buitinių reikalų.

Jeigu jam svarbūs jūsų santykiai – jis ir be jūsų priminimo ir kontrolės tikrai nedarys nieko, kas galėtų juos sugadinti. O jeigu jis nuspręs kitaip – tai tikrai nepadarysite nieko – ar būdama šalia, ar atskirta tūkstančių kilometrų. Taigi, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – pilnai juo pasitikėti ir parodyti jam savo meilę.

Pavydas

Susilaikykite nuo pavyduliavimo. Tai vienas iš baisiausių dalykų, galinčių greitai iškasti duobę jūsų tarpusavio santykiams. Atsiminkite, kad vaizduotė dažnai piešia mums žymiai baisesnius vaizdus, negu yra iš tikrųjų.

Sulaikykite save nuo bet kokių jo neištikimybės vaizdų kūrimo mintyse ir stenkitės pokalbio metu apie tai net neužsiminti.

Atsiminkite, kad jūsų mylimojo elgesys priklauso nuo jūsų tarpusavio santykių kokybės, todėl turite jo akyse būti pasitikinčia ir nekeliančia bereikalingų pavydo scenų.

Kartu būkite sąžininga ir ramiai aptarkite savo baimes su partneriu. Leiskite jam jus nuraminti (tai balzamas jūsų širdžiai). Tačiau neprovokuokite tokiems pokalbiams pernelyg dažnai – turėkite savigarbą.

Jeigu tikrai galvojate, kad bet kuri mergina gali bet kada paveržti iš jūsų mylimąjį – reiškia labai savimi nepasitikite.

Išlaikykite romantiškus santykius

Vienas iš geriausių būdų išlaikyti meilę per atstumą yra palaikyti romantiškus santykius. Tai gali būti kartu labai linksma ir pagyvinanti jų dalis.

Pasistenkite skirti virtualius pasimatymus vienas kitam, jų metu stenkitės elgtis jausmingai, sukurti partneriui ilgesį.

Negailėkite mylimajam jausmų ir prisipažinimų. Tegu jis mato jūsų jausmus ir ilgesį. Tokie pokalbiai paliks jam didelį įspūdį, jis jų lauks ir ilgėsis.

Meskite iššūkį

Pasistenkite mesti iššūkį vienas kitam. Tai labai geras būdas sustiprinti santykius.

Pasakykite, pavyzdžiui, kad nutarėte patobulinti kūno formas ir pasiryžote per mėnesį numesti keletą kilogramų. Kad to pasiekti, užsirašykite į sporto klubą. Stropiai lankykite užsiėmimus ir pasakokite mylimajam apie savo laimėjimus.

Tegu ir jis padaro kažką tokio, kas jam patinka ir jam svarbu. Dalinkitės savo laimėjimais. Visada yra žymiai didesnė motyvacija kažko siekti, kai tai stebi mylimas žmogus.

3

Planuokite bendrą ateitį

Nors ir šiuo metu esate ne kartu – kalbėkite apie savo bendrą ateitį, planuokite ją. Jeigu norite ateityje būti kartu, jums, žinoma, kils įvairiausių įdėjų, kaip ir kur ateityje gyvensite, ką įsigysite, kur važiuosite atostogauti.

Niekas taip nesuartina, kaip bendrų tikslų turėjimas. Tokios kalbos tik patvirtins, kad savo ateitį matote kartu.

Susitikite kiekvienai progai pasitaikius

Susitikimai ypač sustiprina santykius. Jokie pokalbiai telefonu jų tikrai nepakeis. Žinoma, viskas priklauso nuo pinigų. Tai brangu ir reikalauja pastangų.

Tačiau prašykite mylimojo nors per didžiausias šventes planuoti grįžimus į Lietuvą. Iš anksto užsisakius pigius skrydžius, tai tikrai nekainuos daug, o džiaugsmas jums abiems ir santykių sustiprinimas bus didžiulis.

Palaipsniui pasistenkite padaryti pastovius susitikimus nelaužoma tradicija, nepaisant, kaip tai sunku bebūtų ir kokių pastangų nereikalautų.

Būkite pozityvia

Būti pozityvia ir nesureikšminti negatyvių buvimo atskirai aspektų yra pats svarbiausias dalykas išlaikant gerus tarpusavio santykius.

Būti atskirai ne visada yra vien tik blogai, tai turi ir pozityvių aspektų. Tai galimybė užsiimti savo karjera, interesais, hobiais.

Kitas pozityvus aspektas yra tai, kad išsiskyrus yra galimybė paįvairinti santykius, įnešti į juos kūrybiškų, naujų aspektų, bendrauti kitaip.

Buvimas atskirai leidžia ugdyti savo individualumą, kas kartais prarandama visą laiką būnant kartu.

Čia jau nekalbame apie tai, kad išsiskyrimas – tai galimybė išvengti smulkių buitinių konfliktų, kurie gali pražudyti meilę netgi daug greičiau, negu išsiskyrimas.

Išsiskyrimas taip pat paaštrina pojūčius, suteikia galimybę dar kartą patikrinti savo jausmus, suprasti ar tai iš tiesų tas žmogus, su kuriuo norite praleisti likusį gyvenimą ir sukurti savo laimę.

14

Neįsileiskite į širdį baimės

Tolimas atstumas nuo mylimojo gali išugdyti jumyse nesaugumo ir baimės jausmą. Pasiilgsite jo ir pradėsite įsivaizduoti nebūtus dalykus. Jūsų vaizduotė pradės kurti jo neištikimybės vaizdus, kiekvienas neatsakytas telefono skambutis sukels daugybę abejonių ir kančių.

Stenkitės neįsileisti į širdį tokių jausmų ir minčių – jos tik pakenks ir išsekins, privers kelti nemalonias pavydo scenas. Vietoje to įsivaizduokite nuostabius jūsų buvimo kartu ir meilės vaizdus, sakykite savo mylimajam apie savo jausmus. Tai tikrai sustiprins santykius.

Palikite jam kokį nors asmeninį daiktą

Išvykstant palikite mylimajam kokį nors asmeninį savo daiktą, kurį jis galėtų pastoviai matyti ir jus atsiminti. Geriausiai, kad tai būtų suvenyras, primenantis jūsų gražiausias valandas, praleistas kartu.

Vien tik jo pamatymas, privers jūsų mylimąjį atgaminti tas nuostabias akimirkas ir jūsų ilgėtis.

Kurkite tvirtus tarpusavio santykius

Ilgas išsiskyrimas suteikia puikią progą sukurti stiprius ateities tarpusavio santykių pamatus. Abu turite stengtis, kad jie būtų paremti pasitikėjimu, vienas kito supratimu, pasiryžimu pasiaukoti dėl mylimo žmogaus.

Kuriant savo tarpusavio santykius ir padedant jiems tvirtus pamatus, reikia daug bendrauti, skirti laiko aptariant kiekvieną jų aspektą, atrasti tarpusavio harmoniją, sutarimą, išmokti išgirsti kito nuomonę.

Išsiskyrimas – puiki mokykla, norint to išmokti. Jeigu sukursite tvirtus savo santykių pamatus – neturėsite progos abejoti jų sėkminga ateitimi.

Atsiminkite, kad esate įsipareigojusi

Nors mylimasis ir toli, atsiminkite, kad esate jam įsipareigojusi. Nepatekite į situaciją, kai jo draugai galėtų kažką apie jus negerai pasakyti.

Paskalos greitai sklinda, visą laiką tolydžio augdamos. Kažką išgirdęs apie jūsų elgesį iš savo draugų ar artimųjų, jūsų mylimasis savo vaizduotėje tai dar daug kartų padidins, o tai jau gali būti proga konfliktui ar netgi išsiskyrimui.

Jeigu matote, kad kažkurioje situacijoje jūsų elgesys gali būti neteisingai suprastas – geriau pati apie tai pasisakykite savo mylimajam, paaiškinkite. Jokiu būdu neleiskite, kad jis tai pirma išgirstų iš kitų – žalos galite jau nebeatitaisyti.

Neklausykite nuodingų kalbų

Stenkitės laikytis kuo toliau nuo tų, kurie galvoja, kad išsiskyrimas automatiškai reiškia neištikimybę. Tokių žmonių šnekos - kaip nuodai. Nesvarbu, kad jie pasakotų apie tikrus atvejus.

Tai tik reiškia, kad kiti žmonės nesugebėjo išlaikyti savo santykių per atstumą, tačiau jokiu būdu nereiškia, kad tai nepavyks jums. Milijonai žmonių išsiskira karo, gamtinių katastrofų ir kitais atvejais, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jų santykiai išyra.

Klausykite tik savo širdies – visa kita yra nesvarbu

Palaikyti gerus santykius ir meilę per atstumą nėra tokia jau labai sunki užduotis, tačiau kaip ir visur – jai reikia skirti laiko ir dėmesio. Niekada negalvokite, kad viskas pasiseks savaime, be pastangų.

Poros, kuriuos skyrė dėmesį tarpusavio santykiams, po išsiskyrimo jaučia, kad jų santykiai pasidarė dar tvirtesni ir meilė sustiprėjo.

Kiekvieni santykiai yra kitokie, nepakartojami. Receptų čia nėra – visi žmonės skirtingi.

Tačiau visuose geruose ir sveikuose tarpusavio santykiuose yra svarbūs trys pagrindiniai aspektai: 1) asmeninė nepriklausomybė ir augimas, 2) tarpusavio atsidavimas ir pasitikėjimas 3) gera tarpusavio komunikacija (netgi sunkiausiais momentais).

Išsiskyrimas ir buvimas toli vienas kito gali atrodyti sunkus, tačiau tarpusavio pasitikėjimas, pastovus bendravimas ir meilė visada įveiks bet kokius sunkumus.

Rodyk draugams
Įdomūs faktai apie žmogų

Žmogus, surūkantis kasdien pakelį cigarečių, per metus išgeria pusę puodelio dervos.

Žmogus - vienintelis gyvojo pasaulio atstovas, gebantis piešti tiesias linijas.

Galvos plaukų ilgis, vidutinio žmogaus auginančio juos visą gyvenimą, siekia 725 kilometrus.

Blondinams barzda auga greičiau nei brunetams.

Šypsantis panaudojama 17 raumenų.

Plaučių paviršius siekia iki 100 kvadratinių metrų.

Žmogaus DNR turi apie 80000 genų.

Vyrai liliputais laikomi, jei jų ūgis mažesnis už 130 cm, o moterys - mažesnės nei 120 cm.

Leukocitai žmogaus organizme gyvena 2-4 dienas, o eritrocitai 3-4 mėnesius.

Kiekvienas žmogaus pirštas per gyvenimą susilenkia apie 25 milijonus kartų.

Žmogaus širdies dydis beveik lygus kumščio dydžiui, o svoris sudaro 220-260 gramų.

Žmoguje aptinkami tik 4 mineralai: apatitas, aragonitas, kalcitas ir kristobalitas.

Reiškinys, kai nuo stiprios šviesos prarandama rega, vadinamas „sniego aklumas“.

Bendra bakterijų, gyvenančių žmogaus organizme, masė sudaro 2 kilogramus.

Vaikai gimsta be kelių girnelių. Jos susiformuoja 2-6 metų.

Plaučių paviršiaus plotas beveik lygus teniso korto plotui.

Plonosios žarnos ilgis esant gyvam žmogui siekia 2,5 metro, o mirus, kai žarnos sienelių raumenys atsipalaiduoja, ji pailgėja iki 6 metrų.

Žmogus turi apie 2 milijonus prakaito liaukų. Vidutinio amžiaus žmogus su kiekvienu prakaito litru praranda 540 kalorijų. Vyrai prakaituoja 40 proc. daugiau nei moterys.

Dešinysis žmogaus plautis talpina daugiau oro, nei kairysis.

Suaugęs žmogus per dieną maždaug 23 000 kartų įkvepia ir iškvepia.

Per visą gyvenimą žmogaus organizmas pagamina 7 milijonus kamieninių ląstelių.

Žmogaus akis gali atskirti 10 000 000 spalvos atspalvių.

Žmogaus burnoje apie 40 000 bakterijų.

Nusičiaudėti atsimerkus neįmanoma.

Stubure yra 33 arba 34 slanksteliai.

Moterys mirksi beveik 2 kartus dažniau nei vyrai.

Pačios smulkiausios vyro organizmo ląstelės – spermos ląstelės.

Stipriausias žmogaus raumuo – liežuvis.

Žmogaus organizme apie 2000 skonio receptorių.

Mesopotamijoje už paciento mirtį gydytoją bausdavo mirtimi, o už apakimą – apakindavo.

Gimus vaiko kūne yra 300 kaulų. Suaugus jų lieka 206.

Žmogaus kūnas turi tiek riebalų, kiek reikia pagaminti 7 gabaliukus muilo.

Nervinai impulsai kūne sklinda 90 metrų per sekundę greičiu.

Žmogaus plaukas storesnis už muilo burbulo sienelę 5000 kartų.

36 800 000 – metinis širdies dūžių skaičius.

Vyrai maždaug 10 kartų dažniau nei moterys linkę į daltonizmą.

Skrandžio sultys turi 0,4% druskos rūgšties (HCl).

Beveik pusę žmogaus kaulų yra rieše ir pėdoje.

Viduramžių gydytojai esant abejotinai diagnozei nustatydavo „sifilį“.

Mėlynakiai jautresni skausmui nei kiti.

Rankos pirštų nagai auga 4 kartus greičiau nei kojų pirštų nagai.

Per gyvenimą žmogaus oda pasikeičia beveik 1000 kartų.

Egzistuoja daugiau nei 100 skirtingų virusų, sukeliančių slogą.

Trankant galva į sieną galima netekti 150 kalorijų per valandą.

Suaugusio žmogaus kūne yra 75 kilometrai nervų.

Read more: http://www.esat.lt/sveikata.php?lt=idomus_faktai_apie_zmogu#ixzz2PtoTvH8X

Rodyk draugams
Savaitės horoskopas

avinasAVINAS

Šią savaitę turėsite progą pademonstruoti savo gerąsias, būdingas Avino ženklui, savybes – veržlumą, atkaklumą, užsispyrimą, ryžtą viską padaryti iki galo. Trečiadienį į jūsų ženklą įeis Merkurijus, ir tai jums suteiks daugiau optimizmo bei žaismės. Į daugelį dalykų galėsite pasižiūrėti kur kas paprasčiau, į kai kuriuos, bandančius jus išvesti iš pusiausvyros, numosite ranka ir lyg niekur nieko toliau sieksite savo tikslų. Tokiu būdu jūsų niekas nesustabdys ir galėsite daug ko pasiekti.

jautisJAUTIS

Pirmosiomis dienomis jausite harmoningą Merkurijaus ir Veneros įtaką, vadinasi, būsite tikri apsukruoliai ir linksmai nusiteikę laisvos šalies piliečiai. Turėtų gerai sektis pasirašyti sutartis, tvarkyti reikalus, susijusius su transportu bei trumpalaikėmis kelionėmis. Galite įsigyti labai įdomią knygą, kuri pakeis požiūrį į tam tikrus gyvenimo reiškinius. Turėtumėte sulaukti gerų žinių iš brolių ar seserų. Jūsų ženklą valdančiai Venerai ketvirtadienį įžengus į Dvynių ženklą ryškesni taps turto, finansų, nekilnojamojo turto, materialinės gerovės motyvai.

dvyniaiDVYNIAI

Nors ir turėsite kuo pasidžiaugti meilės ir finansų srityje, tą jūsų džiaugsmą gali užtemdyti niūrus debesis. Gali būti, kad išaiškės nelemtos su jūsų artimu žmogumi susijusios aplinkybės, apie jį sužinosite ką nors nemalonaus ar net atgrasančio. Taip pat gali skausmingai iškilti draudimo, paskolų ar alimentų klausimas. Darbe galite būti smarkiai kritikuojami ir kandžiojami, kai kas gali net imtis klastos ir šmeižto, tad turėsite būti viskam pasiruošę, kad neprapultumėte.

vėžysVĖŽYS

Pirmoji savaitės pusė greičiausiai bus įtempta ir nervinga. Galite atsidurti ties pasirinkimo kryžkele, kai bus labai sudėtinga pasirinkti, kuriuo keliu eiti. Gali nepadėti net ir geri patarimai, nors jų vengti nereikėtų. Nekaip seksis visuomeninio pobūdžio reikalai. Šiurkščių klaidų gali padaryti visuomeniniai veikėjai bei politikai. Antroji savaitės pusė akivaizdžiai bus susijusi su svajonių ir fantazijų pasauliu. Galimi genialumo blyksniai, jūsų beprotiško idėjos vėliau gali pasirodyti ne tokios jau atitolusios nuo realybės. Tikėtina įdomi pažintis su meno pasaulio atstovais.

liūtasLIŪTAS

Galima pernelyg nedvejoti ir pasakyti, kad jūsų laukia graži bei spalvinga savaitė, kurios metu sušvis jūsų drąsos, sąmojo ir gražių žygdarbių saulė. Pirmoji laikotarpio pusė jums suteiks puikias galimybes pagerinti savo paties ar įmonės, kurioje dirbate ar kuriai vadovaujate, reputaciją. Bus palankus metas ieškotis finansinės paramos, leistis į tolimą kelionę. Savaitės vidurys bus nepaprastai kūrybingas – jums viskas eisis kaip iš pypkės, net nespėsite kaip reikiant apsidairyti, o jau atsidursite nuostabiame savo kūrybinių vaisių sode.

mergelėMERGELĖ

Žiūrėkite, nepameskite galvos dėl gundymų, kviečiančių imtis finansinių machinacijų, nes greičiausiai įkliūsite kaip alkani, šviežios žvėrienos masinami tigrai į gilią ir negailestingą medžiotojų paruoštą smegduobę. Taip pat gana atsargūs būkite žaisdami meilės žaidimus, nepulkite į pirmojo (-osios) glėbį, venkite atsitiktinių lytinių santykių. Ne itin palankus metas bus išpažintims – galite būti nesuprasti, tad neskubėkite niekam atverti savo nuodėmingosios širdies.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Porą pirmųjų dienų jausite harmoningą Merkurijaus įtaką, tad visur suksitės kaip vijurkai, būsite greiti ir optimistiškai nusiteikę tiek darbuose, tiek asmeniniame gyvenime. Jūsų ženklą valdančiai Venerai ketvirtadienį įžengus į Dvynių ženklą, pajusite padidėjusią kūrybinę bei meilės energiją. Žmogų, kurį mylite, mylėsite dar daugiau, geriau mokėsite įvertinti jo teigiamas savybes. Galimas atvejis, kad atskleisite savo meninius talentus. Gerai turėtų sektis prekyboje, ypač meno dirbiniais.

skorpionasSKORPIONAS

Dažnokai būsite pernelyg išsiblaškę ir užmaršūs, tad žiūrėkite, kad kur nors nepaliktumėte svarbių daiktų ar dokumentų. Taip pat saugokitės vagysčių – prieš išeidami iš namų patikrinkite, ar tikrai užrakinote duris, gerai uždarėte langus. Atsargūs būkite ir troleibuse ar kitoje viešoje transporto priemonėje, kur jums nė nepajutus koks nors ilgapirštis iš jūsų nukniauks piniginę. Žodžiu, stenkitės būti dėmesingesni tiek savo išsiblaškymui, tiek aplinkinių suktumui, ypač pirmąją savaitės pusę.

šaulysŠAULYS

Pati palankiausia bus pirmoji laikotarpio pusė, kai jūsų ženklą valdantis Jupiteris sudarys harmoningą aspektą – trigoną – su Saule. Dėl šios harmoningos įtakos galėsite išspręsti ilgokai jus kankinusias bėdas ir problemas, susijusias su vaikais, vaikų namais, vadovavimu, teisingumu. Bus palankus metas šiomis dienomis siekti vadovo posto, viešai išdėstyti savo pažiūras, imtis visuomeninės bei švietėjiškos veiklos. Ketvirtadienis ir penktadienis bus tinkami daugiau laiko leisti su šeima, remontuoti bei gražinti savo būstą.

ožiaragisOŽIARAGIS

Pirmąsias porą dienų turėtumėte jausti harmoningą Saulės ir Saturno įtaką, į kurią pasirėmę tarsi į tvirtą sieną turėsite galimybę toliau sėkmingai įgyvendinti savo ilgalaikius tikslus ir jausti saugūs. Galite atskleisti puikius organizacinius gebėjimus. Bus palankus metas užsirašyti ar pradėti lankyti profesinio tobulinosi kursus. Savaitės vidurys gali būti kupinas nervinės įtampos. Bus nemažai nesusikalbėjimo, kils nesusipratimų. Savaitgalis – gana giedras ir taikingas. Galite tikėtis staigmenos.

vandenisVANDENIS

Merkurijui trečiadienį įžengus į Avino ženklą, kai kurie jūsų profesiniai reikalai ims pamažu tvarkytis, įtampa, kuri galėjo tvyroti tarp bendradarbių, ims slūgti, ir jūs vėl galėsite pamažu įsibėgėti bei stebinti savo naujais atradimais bei neblėstančiu optimizmu. Ypač gerai turėtų eitis reikalai, susiję su jūsų giminaičiais, broliais bei seserimis, transporto priemonėmis, užsienio kalbomis ir kompiuterija. Venera, ketvirtadienį įžengusi į Dvynių ženklą, jums taip pat bus palanki. Galite tikėtis smagių meilės nuotykių. Ryškesni taps pramogų, lošimo, loterijos ir laimėjimų motyvai.

žuvysŽUVYS

Stenkitės pasinaudoti tomis aplinkybėmis, kurias savaitės vidury sukurs Saulės ir Neptūno sekstilis. Dėl šio harmoningo aspekto gali pagerėti jūsų reputacija, jums šauniai seksis visuomeninė veikla, taip pat daug džiaugsmo turėtų teikti vaikai. Labai tikėtina, kad ištiesite pagalbos ranką, ir už tai jums bus didžiai atsidėkota. Kai kurie jūsų ženklo atstovai pasijus tarsi naujai atgimę, nes kils nemažai kūrybinių idėjų, atveriančių naujas veiklos ir gyvenimo perspektyvas. Tik penktadienį pasisaugokite emocijų sprogimo.

Rodyk draugams