BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Jūsų šukuosena ir lova: esate alkana amazonė ar flirto virtuozė?

Tvarkingas plaukų sušukavimas
Jei ryte negailite laiko ir kasdien atrodote taip, lyg būtumėte susiruošusi žengti raudonu kilimu įsikibusi Vincentui Casseliui (cha, jis jau laisvas! Tai ne George’as Clooney, kuris amžinai baiminasi prarasti geidžiamo jaunikio titulą) į parankę, tai jums svarbiausias visose sferose yra stabilumas, įskaitant ir lovos reikalus.
Nesate spontaniška ir mėgstanti rizikuoti - bet kokius audringus ir aistringus santykius į šoną nustumia gerai subalansuotas ir ramus seksualinis gyvenimas. Mylėdamasi su partneriu, mėgstate dominuoti.

Patarimas: kiek įmanoma, daugiau atsipalaiduoti. Nesiekite kontroliuoti visus ir viską, tegul spontaniškumas ir įvairovė randa vietos jūsų intymiame miegamajame. Nors šiek tiek, nors epizodiškai. Kai mylėsitės su vyru, pasiūlykite susikeisti vietomis. Būkite minkštesnė, moteriškesnė: leiskite būti vedama, o ne veskite - tegu vadovauja jis. Vienas iš galimų variantų: pasinerkite į sekso malonumus užrištomis akimis. Tegu vyras perima iniciatyvą į savo rankas, o jūs atsiduokite dar neatrastiems potyriams.

Netvarkinga, susitaršiusi šukuosena
Moterys, kurios nešioja tokią šukuoseną (plaukai gali būti ir ilgi, ir trumpi), yra nusiteikusioms eksperimentams ir jaučiasi laisvai, savimi pasitikinčios net pačioje neįprasčiausioje ir kebliausioje situacijoje. Jeigu pernelyg nesureikšminate šukuosenos ir neskiriate jai ypatingo dėmesio, o įpratote tenkintis meniška betvarke ant galvos, vadinasi, jūsų būdas bei gyvenimo šūkis - nuolat mėginti kažką neįprasto ir nesitenkinti vienu atrastu dalyku.

Patarimas: tikėtina, kad jus gali išvesti iš proto švelnūs ir neskubrūs prisilietimai. Pasinaudokite tuo ir pratęskite preliudiją, paprašiusi partnerio skirti daugiau laiko bučiniams ir glamonėms.

Arklio uodega
Jei mėgstate plaukus suimti į arklio uodegą (beveik kaip mokyklos laikais), vadinasi, esate labai stipri ir nepajudinama asmenybė. Tikra amazonė. O svarbiausia – jūs esate įsitikinusi savo patrauklumu, žavesiu, todėl su vyrais jaučiatės atsipalaidavusi, laisva. Audringas ir ilgai trunkantis seksas – būtent tai, kas jus varo į priekį.

Patarimas: leiskite sau kartais pakeisti taktiką. Nebūkite tokie pernelyg kieta ir valdinga. Pasimėgaukite romantika: uždekite žvakių, įjunkite jausmingą muziką. Meilės žaidimus pradėkite nuo lengvo petingo, neskubėdamos pereikite prie kūnų susiliejimo. Nepuldama prie vyro kaip alkanas žvėriūkštis, atrasite kitokį intymumą. Nustebinsite partnerį ir netgi save pačią.

Atmestinai susuktas kuodelis
Gali būti ir ties pakaušiu bet kaip susmeigti plaukai, svarbu, kad kaklas matytųsi. Ką tai sako apie jus? Neabejotinai patinka, kai vyras jums rodo dėmesį. Flirtas ir lengvas petingas jums yra neatsiejama bet kokių romantiškų žaidimų dalis, o ilgos preliudijos prieš seksą – labiau taisyklė nei išimtis.

Patarimas: flirtuodama su eiliniu nepažįstamuoju neužsižaiskite. Žinokite, vyras gali sutrikti ir nesuprasti, ar jaučiate jam simpatiją, ar tik smaginatės. Jeigu vyras jums patinka, subtiliai apie tai užsiminkite. Užteks ir lengvos, vos sugaunamos šypsenos ar žvilgsnio.

Rodyk draugams
12 būdų gauti VISKĄ, ko tik norite

1. Gyvenime sekasi tiems, kas drįsta svajoti apie didingus dalykus ir to siekti.
2. Tada, kai ruošiatės pasiduoti, dažniausiai esate daug arčiau tikslo nei manote.
3. Kam atidėlioti savo sėkmę kitam kartui? Kam laukti geresnių laikų, kad galėtumėte įgyvendinti savo svajones ir realizuoti tas galimybes, kurias jums siūlo gyvenimas? Kodėl gi nežengus pirmojo žingsnio jau šiandien?
4. Viskas, apie ką jūs galvojate, tampa tikra.
5. Sekite savo svajonę ir pasaulis atvers jums duris ten, kur seniau buvo tik siena.
6. Praeis kokių dvidešimt metų ir jūs gailėsitės labiau dėl to, ko nepadarėte, nei dėl to, ką darėte ne taip. Todėl atmeskite dvejones. Išskleiskite bures ir palikite saugų uostą. Gaudykite pakeleivingą vėją. Tyrinėkite. Svajokite. Darykite atradimus.
7. Daug geriau yra sudegti skrydyje ir tėkštis į žemę, siekiant aukštų tikslų, nei praleisti gražiausias savo dienas gyvenimo pakraščiuose sėdint prie televizoriaus (aktualu 95% gyventojų).
8. Visa, kas tik egzistuoja žemėje, kadaise tebuvo tik svajonė…
9. Tas, kas daro, laukia sėkmės. Tas, kas „bando“, tikisi, kad kažkas jam sutrukdys.
10. Pradėk veikti. Nežinai nuo ko pradėti? Tiesiog ženk žingsnį į priekį.
11. Turėti tikslą yra daug svarbiau, nei turėti galimybių.
12. Drąsiai, ryškiai nupieštos svajonės pildosi visu 110%. Prie savo svajonių išėjimo durų, Jūs visada gausite + 10%, kaip papildomą premiją iš Gyvenimo.

Rodyk draugams